ŽOS Trnava

ŽOS Trnava

ŽOS Trnava, a.s. Koniarekova 19, Trnava

Zvárač

ŽOS Trnava

Trnava, Trnavský kraj

V textu inzerátu

ŽOS Trnava, a.s.

+421 33 5567 111

HPP

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 5

Zvárač

Miesto práce
Trnava

Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 – 1 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

– zváračské a zámočnícke práce

Zamestnanecké výhody, benefity

• nástup na trvalý pracovný pomer ihneď
• možnosť práce na živnosť
• možnosť zaučenia
• náborový príspevok do 1 000€
• príspevok za odporučenie vhodného kandidáta do 1 000€
• polročné a ročné odmeny
• stravovanie za 1,65€ (hradí zamestnanec)
• možnosť výberu zálohy kedykoľvek
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie 1,5% – 3% z hrubej mzdy
• životné a úrazové poistenie (24 hodinové poistné krytie, aj mimo práce) za 1,95€ mesačne
• príspevok na ubytovanie vo výške 150€ mesačne
• nadčasy platené nad rámec ZP
• vernostná odmena
• príspevok na dopravu do zamestnania podľa vzdialenosti od bydliska
• odmena za zlepšovacie návrhy
• príspevok pri uzavretí manželstva, pri narodení dieťaťa
• príspevky pri životných a pracovných výročiach
• príspevok pre darcov krvi
• kultúrne a športové akcie pre zamestnancov a rodinných príslušníkov
• pomoc pracovníkom spoločnosti v ťažkých životných situáciách prostredníctvom Nadácie ŽOS

Informácie o výberovom konaní

platný certifikát štátnej skúšky podľa STN EN 9606-1 -111 BP BW, FW
pracovná skúška sa vykonáva každý pracovný deň o 07:00 hod.; na pracovnú skúšku je potrebné si priniesť certifikát, pracovné oblečenia a pracovnú obuv, kuklu

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojársky

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Manuálna zručnosť. Pracovitosť, presnosť, precíznosť, ochota pracovať, zodpovednosť, spoľahlivosť,
flexibilita, samostatnosť ale aj práca v kolektíve

Odběr nových inzerátů od ŽOS Trnava
Jakmile bude mít společnost ŽOS Trnava nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!