msg life

msg life

msg life Slovakia, s. r. o. Hraničná 18, Bratislava

Tosca tester

msg life

Bratislava, Bratislava, Bratislavský kraj

Povolání bez oboru a mezioborová

V textu inzerátu

msg life Slovakia

+421 232 221 454

Home office

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 4

440613

Mzda od 2200 € brutto

Odmeny Štedré benefity

Forma úväzku TPP/Živnosť

Forma práce Home Office/Office, Full Remote

Miesto práce: Bratislava/Žilina/Košice

Termín nástupu ASAP

Získaj u nás

množstvo benefitov

Zistiť viac o ponuke

Kľúčové znalosti pre pozíciu Tosca tester

  • Skúsenosti s vytváraním skriptov v nástroji Tosca pre regresné automatizované testovanie
  • Znalosť SQL a XML
  • Nemecký jazyk – stredne pokročilý (B2)

Úlohy a pracovná náplň pre pozíciu Tosca tester

  • Tosca testing a automatizácia testovacích postupov s Tricentis TOSCA.
  • Konzultačná podpora zákazníkov pri prevádzke testovacej automatizácie.
  • Prieskumné testovanie a aktívna participácia na zlepšovaní procesov a nástrojov automatického testovania spoločnosti.
  • Práca v menšom medzinárodnom agilnom tíme (Scrum).
  • Možné pracovné cesty do zahraničia a dlhodobá spolupráca.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje Tosca tester pre automatizované testovanie

  • XML, SQL
  • Tricentis TOSCA, Tosca Wizard, Tosca XScan, Tosca Testsuite
  • Selenium
  • Shell, Windows Script
  • Java alebo C++
  • Jira, Confluence, Office 365

Požiadavky pre pracovnú pozíciu Tosca tester

  • Nevyhnutná skúsenosť s Tricentis TOSCA pre automatizované regresné testovanie.
  • Základy objektovo orientovaných jazykov (Java, Python, C++) výhodou.
  • Veľkou výhodou je certifikácia, prípadne skúsenosti so Selenium, SoapUI, JMeter, alebo porovnateľnými nástrojmi.
  • Schopnosť rýchlej orientácie v technickej oblasti a orientácia v tosca tool for testing.
  • Nevyhnutná znalosť nemeckého jazyka, ovládanie anglického jazyka výhodou.
  • Pre prácu IT tester Tosca sú nevyhnutné komunikačné a prezentačné zručnosti.
  • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa.
  • Samostatnosť, presnosť, zmysel pre zodpovednosť.

Naša ponuka pre pracovnú pozíciu Tosca tester

  • Práca v stabilnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá vývojom softvérových riešení pre popredných klientov v oblasti poisťovníctva.
  • Príjemná pracovná atmosféra s profesionálnym a priateľským tímom kolegov.
  • Atraktívne finančné ohodnotenie, motivujúce odmeny a prémie.
  • Možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu.
  • Systém zaujímavých zamestnaneckých benefitov v oblasti zdravia, vzdelávania a oddychu.
  • Kvalitné interné aj externé vzdelávanie, jazykové kurzy na pracovisku i nákup odbornej literatúry podľa vlastnej preferencie.
  • Možnosť práce z domu alebo z kancelárie v Bratislave, Košiciach či Žiline podľa dohody.

Atraktívne benefity

Čo ti ponúkame?

Home Office a flexi pracovný čas

Atraktívny plat a prémie

Občerstvenie a stravné lístky

Podpora zdravia

Dovolenka a voľno

Kariérny rast a vzdelávanie

Firemná kultúra

Teambuildingové aktivity

FAQ

Otázky a odpovede

Kto je Tosca tester a aká je jeho náplň práce?

Čo robí Tosca tester? Úlohou Tosca testera je automatizácia testovacích postupov s Tricentis TOSCA. Vyžaduje sa znalosť použitia jeho funckií (tosca scratchbooktosca executor), ale aj schopnosť pracovať s technológiami a nástrojmi XMLSQLShellJavači Jira

Ktoré vlastnosti a kľúčové znalosti potrebujem na to, aby sa zo mňa stal úspešný Tosca automation Engineer?

Ako sa stať Tosca testerom?Naši klienti, ako aj zahraničné tímy, sídlia najmä v nemecky hovoriacich krajinách, preto si práca Tosca tester vyžaduje veľmi dobrú znalosť nemeckého jazykaOkrem znalosti nemčiny je potrebná skúsenosť s Tricentis Tosca pre automatizované testovanie a základy objektovo orientovaných jazykov (JavaPythonC++) sú tiež výhodouAk máš ochotu a schopnosť bez problémov sa zorientovať v problematiketestovaniaa v technickejoblastimáš dobré komunikačné a prezentačné zručnostipošli nám životopis na pozíciu Tosca tester

Aký plat ponúkajú Tosca tester jobs?

Výška platu pre Tosca tester jobszávisí od viacerých faktorov, a to vrátane predchádzajúcich pracovných skúseností a nadobudnutých znalostí. U nás ti ponúkame nadpriemerný tester plat aštedré firemné benefityz ktorých sa ti zakrúti hlava. Medzi benefity patria aj kurzy nemeckého jazyka, ktoré sa rátajú do pracovnej doby.

Umožňuje pracovná ponuka Home Office alebo musím dochádzať do office?

Ponuka práce Tosca testerumožňuje prácu z domuna diaľku i z našej krásnej kancelárie v BratislaveŽiline alebo KošiciachJe tak na tebe, ktorá forma ti bude najviac vyhovovať a na ktorej sa dohodneš so svojím priamym nadriadeným.

Ako by mal vyzerať ideálny Tosca tester v msg life Slovakia?

Na to, aby si zodpovedal našej Tosca tester descriptionmusíš spĺňať niekoľko požiadaviek. Hľadáme testera, ktorý má skúsenostiv oblasti automatického testovaniaje spoľahlivý a vie, za aké tester tasks nesie zodpovednosť. Očakávame od teba, že budeš dostatočne flexibilnýkomunikatívnydobrý tímový hráčnezľakneš sa žiadnych dumps a budeš vedieť, ktorú tool využiť pri testovaní.

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Chceš vedieť viac o Tosca Testerovi?

Ako Tosca testersa staneš súčasťou agilného tímu a budeš pracovať na jednom z našich najvýznamnejších projektov. Navyše, nikam nebudeš musieť chodiť Toscaautomationjobssú formou Home Office/Office alebo Full RemoteOčakávame preto od teba, že budeš dostatočne flexibilný, komunikatívny a zároveň dobrý tímový hráč. Ponúkame ti za to dlhodobú spoluprácu na inovatívnych projektoch a možnosť naštartovať kariéru v IT testinguBuď náš nový Tosca Testera rozvíjaj svoje schopnosti v stabilnej spoločnosti.

Personálne oddelenie

Prílohu väčšiu ako 4MB pošlite na

Pracovná pozícia je uzatvorená

Tvoju žiadosť budeme evidovať pre prípad, že sa pozícia otvorí.

Data vyplněná ve formuláři jsou považována za důvěrná, nebudou zneužita ani postoupena třetí straně.
Odběr nových inzerátů od msg life
Jakmile bude mít společnost msg life nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!