msg life

msg life

msg life Slovakia, s. r. o. Hraničná 18, Bratislava

Project Technical Lead

msg life

Bratislava, Bratislava, Bratislavský kraj

V textu inzerátu

msg life Slovakia

+421 232 221 454

Home office

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 4

434047

Mzda od 3800 € brutto

Odmeny Štedré benefity

Forma úväzku TPP/Živnosť

Forma práce Home Office/Office, Full Remote

Miesto práce: Bratislava/Žilina/Košice

Termín nástupu ASAP

Nástupný bonus

už od 3800 €

Zistiť viac o ponuke

Kľúčové znalosti pre pozíciu Project Technical Lead

  • Seniorné skúsenosti softvérového IT architekta alebo Java vývojára a zároveň koordináciou väčšieho projektového tímu
  • Nemecký jazyk – stredne pokročilý (B2)

Úlohy a pracovná náplň pre pozíciu Project Technical Lead

  • Počas integrácie nášho štandardného softvéru msg.Insurance Suite, nášho kompletného riešenia pre digitalizované poistenie, budeš zodpovedný za všetky otázky týkajúce sa softvérovej architektúry a technológiív konkrétnych zákazníckych projektoch.
  • Aktívne identifikuješ pracovné balíky na technické témy, definuješ a plánuješ úlohy so zohľadnením závislostí, času, zdrojov a nákladov.
  • Projekt riadištak, aby bol úspešný v súlade s požadovanou kvalitou softvéru, udržateľnosťou a štandardným softvérovým myslením.
  • Aktívne riešiš návrhy na zlepšenienašich produktov a procesov, celý čas aktívne komunikuješ v nemčine.
  • Preberieš zodpovednosť za podporutímu vývojárova budeš pracovať na participácií pri tvorbe strategickej architektúry a vývoja produktov(framework, tools).
  • Staneš sa prínosným členom nášho tímu pri návrhutechnologických štandardova zabezpečovaní ich realizácie.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje Project Technical Lead

  • Znalosti bežných nástrojov a frameworks v jazyku Java EE, ako sú Spring, Maven, Jenkins
  • Aplikačné servery (WildFly a JBoss)
  • Základné znalosti integračnej architektúry (napr. SOA, ESB)

Požiadavky pre pracovnú pozíciu Project Technical Lead

  • Odborné skúsenosti a rozsiahle know-how v oblasti IT(softvérové inžinierstvo, aplikačné architektúry, DevOps, prevádzka a infraštruktúra).
  • Skúsenosti s koordináciou väčšieho projektového tímupo technickej stránke (aspoň 15 pracovníkov na rôznych pozíciach v rámci projektu) od plánovania cez organizáciu až po kontroling a znalosť bežných metód riadenia projektov, ako sú Scrum a Waterfall.
  • Seniorné skúsenosti softvérového IT architekta alebo Java vývojára(5 a viac rokov) s nástrojmi a frameworkami Java EEako sú Spring, Maven, Jenkins a aplikačné servery (WildFly a JBoss), taktiež základné znalosti integračnej architektúry(napr. SOA, ESB).
  • Schopnosť zvládnuť softvérovú architektúru celého nášho systému, zorientovať sa v softvéri z oblasti poisťovníctvaa schopnosť zotrvať v tomto samostatnom zaškoľovaní „learning by doing“ aspoň pol roka.
  • Vynikajúce komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku– stredne pokročilý (B2).
  • Záujem o IT témy a témy projektového riadenia, nadšenie pre presadzovanie inovatívnych riešení, flexibilita, presnosť a stabilita
  • Zmysel pre tímovú spoluprácu, logické a analytické myslenie, flexibilita, samostatnosť, presnosť.

Naša ponuka pre pracovnú pozíciu Project Technical Lead

  • Práca v stabilnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá vývojom softvérových riešení pre popredných klientov v oblasti poisťovníctva.
  • Príjemná pracovná atmosféra s profesionálnym a priateľským tímom kolegov.
  • Atraktívne finančné ohodnotenie, motivujúce odmeny a prémie.
  • Možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu.
  • Systém zaujímavých zamestnaneckých benefitov v oblasti zdravia, vzdelávania a oddychu.
  • Kvalitné interné aj externé vzdelávanie, jazykové kurzy na pracovisku i nákup odbornej literatúry podľa vlastnej preferencie.
  • Možnosť práce z domu alebo z kancelárie v Bratislave, Košiciach či Žiline podľa dohody.

Atraktívne benefity

Čo ti ponúkame?

Home Office a flexi pracovný čas

Atraktívny plat a prémie

Občerstvenie a stravné lístky

Podpora zdravia

Dovolenka a voľno

Kariérny rast a vzdelávanie

Firemná kultúra

Teambuildingové aktivity

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Chceš sa dozvedieť viac o práci na pozícií Project Technical Lead?

Pre pozíciu Project Technical Lead (Technischer Projektleiter) sú najdôležitejšie rozsiahle skúsenosti s oblasťou IT, od softvérového inžinierstva až po DevOps a architektúru a skúsenosti s riadením projektov, Scrum, Waterfall. Okrem riadenia projektu budeš zodpovedný za architektúru, navrhovanie technických riešení a kvalitu softvéru.

Radi ťa privítame v našej spoločnosti. Čakajú ťa u nás ústretoví a nápomocní kolegovia a sebarealizácia v príjemnom prostredí firmy, ktorá si váži svojich zamestnancov.

Personálne oddelenie

Prílohu väčšiu ako 4MB pošlite na

Pracovná pozícia je uzatvorená

Tvoju žiadosť budeme evidovať pre prípad, že sa pozícia otvorí.

Data vyplněná ve formuláři jsou považována za důvěrná, nebudou zneužita ani postoupena třetí straně.
Odběr nových inzerátů od msg life
Jakmile bude mít společnost msg life nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!