msg life

msg life Slovakia, s. r. o. Hraničná 18, Bratislava

IT tester junior

msg life

Bratislava, Bratislava, Bratislavský kraj

Povolání bez oboru a mezioborová

V textu inzerátu

msg life Slovakia

+421 232 221 454

Home office

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 4

432698

Mzda od 1600 € brutto

Odmeny Štedré prémie

Forma úväzku TPP/Živnosť

Forma práce Home Office/Office

Miesto práce: Bratislava/Žilina/Košice

Termín nástupu ASAP

Získaj u nás

množstvo benefitov

Zistiť viac o ponuke

Kľúčové znalosti pre pozíciu IT tester junior

  • Nemecký jazyk – stredne pokročilý (B2).
  • Záujem o oblasť IT a poisťovníctva.
  • Chuť neustále sa vzdelávať.

Úlohy a pracovná náplň pre pozíciu IT tester junior

  • Samostatné vedenie a zodpovednosť za projekty v oblasti testovania poistných produktov.
  • Koordinovanie procesu testovania.
  • Samostatná príprava odborných funkčných testov.
  • Podpora a poradenstvo v odborných otázkach pre kolegov, prípadne zákazníkov.
  • Komunikácia s ostatnými testermi a vývojármi z materskej spoločnosti v Nemecku, ako aj s tými slovenskými.
  • Vedenie zákazníkov počas procesu testovania a zavádzania našich produktov.
  • Dlhodobá spolupráca.

Technológie a nástroje, s ktorými pracuje IT tester junior

  • Jira, Confluence
  • DbVisualizer, Eclipse
  • základy SQL a XML výhodou
  • MS Teams, MS Outlook, Office 365

Požiadavky pre pracovnú pozíciu IT tester junior

  • Veľmi dobré komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku (B2).
  • Úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa
  • Prax v poisťovníctve, praktická znalosť poistných produktov a práca s poistným informačným systémom je výhodou.
  • Ochota k občasným služobným cestám (v rozsahu približne 5 dní za polrok).
  • Samostatnosť, presnosť, zodpovednosť.

Naša ponuka pre pracovnú pozíciu IT tester junior

  • Práca v stabilnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá vývojom softvérových riešení pre popredných klientov v oblasti poisťovníctva.
  • Príjemná pracovná atmosféra s profesionálnym a priateľským tímom kolegov.
  • Firemná kultúra, ktorá je založená na priateľskom a neformálnom prostredí.
  • Atraktívne finančné ohodnotenie, motivujúce odmeny a prémie.
  • Možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu.
  • Prostredie, ktoré intenzívne podporuje vzdelávanie a odborný rast.
  • Systém zaujímavých zamestnaneckých benefitov v oblasti zdravia, vzdelávania a oddychu.
  • Kvalitné interné aj externé vzdelávanie, jazykové kurzy na pracovisku i nákup odbornej literatúry podľa vlastnej preferencie.
  • Možnosť práce z domu alebo z kancelárie v Bratislave, Košiciach či Žiline podľa dohody.

Atraktívne benefity

Čo ti ponúkame?

Home Office a flexi pracovný čas

Atraktívny plat a prémie

Občerstvenie a stravné lístky

Podpora zdravia

Dovolenka a voľno

Kariérny rast a vzdelávanie

Firemná kultúra

Teambuildingové aktivity

FAQ

Otázky a odpovede

Kto je tester manuálny junior a aká je jeho náplň práce?

IT tester junior má na starosti koordinovanie procesu testovania, samostatnú prípravu odborných funkčných testov, podporu kolegov prípadne zákazníkov.

Aké predchádzajúce pracovné skúsenosti si vyžaduje práca junior tester?

Ako junior tester bez praxesi vystačíš s chuťou učiť sa nové veci a so znalosťou nemčiny na úrovni B2.

Ktoré kľúčové znalosti potrebujem ovládať ako junior tester?

Práca IT tester junior Bratislavapožaduje predovšetkým záujem o oblasť IT a poisťovníctva rovnako ako chuť vzdelávať sa a dobré analytické i logické myslenie. Taktiež sa ti zídu znalosti Jira, Confluence, DbVisualizer, EclipsePotrebuješ ovládať nemčinu minimálne na úrovni B2Výhodou sú skúsenosti s manuálnym alebo automatizovaným testovaním a SQL a XML.

Aký vysoký je IT tester junior plat?

Výška platu pre IT tester juniorzávisí od viacerých faktorov, a to vrátane predchádzajúcich pracovných skúseností a nadobudnutých znalostí. U nás ti ponúkame nadpriemerný junior tester plat 1 600 € a množstvo firemných benefitov.

Umožňuje tester junior práca Home Office alebo musím dochádzať do office?

Práca junior tester manuálnyponúka možnosť práce z domu alebo z našej krásnej kancelárie v Bratislave, Žiline či Košiciach. Je tak na tebe, ktorá forma ti bude najviac vyhovovať a na ktorej sa dohodneš so svojím priamym nadriadeným. Pracovná pozícia Junior Software Tester Remotevšak momentálne nie je otvorená.

Ako by mal vyzerať ideálny IT tester junior v msg life Slovakia?

Junior tester prácasi vyžaduje človeka, ktorý ovláda nemčinu, má logické zmýšľanie a afinitu k IT. Neočakávame, že budeš vedieť všetko o testovaní softvéru, SQL, XML, Jira, Eclipse, ale je dôležité, aby si mal ochotu neustále sa vzdelávať.

Junior tester plat

Práca tester juniorje platovo veľmi zaujímavo ohodnotená. Ako IT tester junior si môžeš zarobiť od 1 600 € v závislosti od tvojich skúseností. U nás navyše získaš štedré prémie a mnoho lákavých zamestnaneckých benefitov.

Projekty u nás

Staň sa súčasťou nášho tímu a posuň svoje znalosti z testovania softvéru na ďalší level. Práca tester manuálny juniorti otvorí dvere do sveta msg life Slovakia a umožní pracovať na medzinárodných IT projektoch v oblasti životného, neživotného a zdravotného poistenia. Okrem kvalitného zaškolenia ťa čakajú atraktívny plat a možnosť získania ISTQB certifikátu, ako aj absolvovania školení, ktoré zdokonalia tvoje testovacie skills.

DETAIL PRACOVNÝCH ÚLOH

Chceš vedieť viac o práci Junior Manual Tester?

Si náš IT tester juniorak ťa baví software testing a máš záujem o inovácie v poisťovníctve.

Práca IT tester juniorv msg life Slovakia je vhodná pre každého, koho láka stať sa súčasťou inovatívnych projektov pre vývoj a testovanie softvéruv oblasti poisťovníctva. Podieľaj sa na príprave testovacieho prostredia a testuj moderné softvérové aplikácie v poprednej IT spoločnosti. Hľadáme IT testerov s nemčinouno SQL Developer Remote jobsmomentálne neobsadzujeme.

Personálne oddelenie

Prílohu väčšiu ako 4MB pošlite na

Pracovná pozícia je uzatvorená

Tvoju žiadosť budeme evidovať pre prípad, že sa pozícia otvorí.

Odběr nových inzerátů od msg life
Jakmile bude mít společnost msg life nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!