codemanufaktur

codemanufaktur s.r.o. Klatovská třída 5/7, Plzeň

Java developer*

Plzeň, Plzeň, Plzeňský kraj

Obchod a marketing

V textu inzerátu

Marta Tomášková

Home office

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 5

Kariéra

Plzeň | Full/part-time job

Popis pracovní pozice

Jsme tým, který vznikl poměrně nedávno, a který tvoří budoucí generaci informačních a zábavních systémů pro prémiové značky automotive segmentu – BMW, Audi, Porsche. Nejsme svázaný korporát, u nás najdeš kolektiv motivovaných lidí s vášní a touhou vytvářet vysoce kvalitní software. Sdílíme zkušenosti napříč týmy, učíme se jeden od druhého, každý má možnost využít svůj potenciál a naším heslem je “learning by doing”.

Hledáme i mladé talenty a juniory, kteří třeba ještě studují, ale mohli by pracovat na part-time.

Náplň práce

  • Neustálé zlepšování a další vývoj uživatelských rozhraní pro řízení procesů funkčních oblastí infotainmentu (například uživatelské rozhraní rádia, televize nebo telefonu)
  • Implementace specifikací z návrhů a konceptů UX/UI a přispívání ke zlepšování výkonu
  • Spolupráce na reaktivní aplikaci JavaSE

Požadujeme

  • Ukončené studium IT nebo praxi v oblasti vývoje softwaru
  • Samostatný, analytický a strukturovaný způsob práce
  • Zkušenosti s Java, s APIs a frameworky Java
  • Velmi dobrou znalost angličtiny
  • Výhodou: znalost německého jazyka
  • Výhodou: práce s agilními metodami, metodami TDD a Clean Code
  • Výhodou: zkušenosti s reaktivním programováním v jazyce Java
  • Výhodou: zkušenosti z automobilového průmyslu

Co nabízíme?

  • Velmi dobré spojení místní veřejnou dopravou – do centra Plzně dojedeš autem, tramvají nebo trolejbusem a svoje pracovní místo najdeš v pasáži BOST, Klatovská 5/7 nebo Smetanovy Sady 9
  • S parkováním si hlavu nelámej, 5 minut od kanclů máme své parkoviště
  • Neformální atmosféru, lidský přístup a skvělý kolektiv. Zajímavou skupinu lidí s různými zkušenostmi a odpovědnostmi. Vzájemně se podporujeme a táhneme projekt dopředu. Se svým týmem se pobavíš a zasměješ, a to nejen u odpoledního kafe.
  • Pravidelné společné snídaně
  • Pravidelné neformální společné akce (LANparty, teambuildingy)
  • Flexibilní pracovní dobu, core hours 10:00 – 15:00 od pondělí do pátku, s možností až 2 dny home office týdně
  • Pro sportovce máme prostor pro kola a sprchy
  • Nápoje zdarma, různá překvapení dle ročního období – zmrzlina, ovoce a mnoho dalšího

Zaujali jsme Tě?

To jsme moc rádi! Své CVčko nám pošli na. Svůj životopis nám zašli v PDF formátu. Spolu se životopisem nám zašli i průvodní dopis a výpis referenčních projektů (vše v anglickém jazyce).

*Dovednosti pro nás hrají roli, pohlaví nikoli. Hvězdička znamená m/w/d.

Plat: 65 000,00 Kč – 90 000,00 Kč (měsíčně)

Odběr nových inzerátů od codemanufaktur
Jakmile bude mít společnost codemanufaktur nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!