Zoo Liberec

Zoo Liberec

Zoo Liberec, příspěvková organizace Lidové sady 425/1, Liberec

Provozní technik

Zoo Liberec

Liberec, Liberecký kraj

Pohostinství a cestovní ruch

V textu inzerátu

Gabriela Fridrichová

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 2

Náplň práce

  • Zajištění údržby budov a nemovitostí v areálu Zoo Liberec
  • Návrh a technické řešení oprav v areálu Zoo Liberec
  • Tvorba pasportizace stavebních objektů
  • a další nutné související činnosti při provozu areálu

Pracovní požadavky

  • SŠ/VŠ stavebního směru
  • Praxe v oboru
  • vzdělání specializované na pozemní stavby
  • znalost CAD systémů, Autocad
  • MS Office
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • placené zdravotní volno (tzv. sick day)
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • účast na akcích organizovaných zaměstnavatelem
  • volný vstup do Zoo, dětského koutku
  • stravenky v hodnotě 150 Kč

Nástup možný ihned/dle možností uchazeče.

Platové zařazení dle základní platové tabulku ve veřejné sféře a odpovídající praxe.

Své životopisy zasílejte na

Odběr nových inzerátů od Zoo Liberec
Jakmile bude mít společnost Zoo Liberec nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!