Zijushandicapem

VIDIA DESIGN s.r.o. Parléřova 110, Praha 6

Pracovníci ostrahy Dlouhá Ves, Rychnov nad Kněžnou OZP

Dlouhá Ves, Rychnov nad Kněžnou, Klatovy, Královéhradecký kraj, Plzeňský kraj

V textu inzerátu

Tomáš Mošnička

601 391 911

HPP, Doba neurčitá, Zkrácený úvazek

Aktuálizováno v úterý 01. října před 4 dny

Zobrazení: 5

Pracovníci ostrahy - Dlouhá Ves, Rychnov nad Kněžnou - OZP

  • Vhodné pro invalidy.
  • Vhodné pro důchodce.
  • Zkrácená pracovní doba.

Benefity

  • Přivydělejte si k důchodu
  • Vhodné pro ČID, PID, ZPS
  • Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu)

Náplň práce

Pracovník ostrahy v průmyslovém objektu, informační služba na vrátnici, výdej klíčů, evidence návštěv, evidence výjezdů a příjezdů, kontrolní činnost v objektu. Požadujeme certifikát Strážný 68-008-E. Je možné domluvit zkrácený úvazek formou méně 12 hodinových směn do měsíce.

Nabízíme

  • dlouhodobou spolupráci
  • zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí
  • pravidelný měsíční příjem
  • profesionální vybavení a kvalitní pracovní ustrojení
  • práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události

Vhodné pro skupinu OZP

  • Ostatní

Informace o pozici

Nabízená pozice
Pracovníci ostrahy
Směnnost
nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)
Pracovněprávní vztah
HPP / DPP / možno i zkrácený úvazek / jiné
Minimální vzdělání
základní
Nástup
ihned / dle dohody
Pracovní poměr
na dobu neurčitou
Mzdové rozpětí
od 21600 Kč / měsíc
Hodinová mzda
120 Kč / hod

Odběr nových inzerátů od Zijushandicapem
Jakmile bude mít společnost Zijushandicapem nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!