ZLÍN ROBOTICS

ZLÍN ROBOTICS s.r.o. K Teplinám 619, Slušovice

STROJNÍ KONSTRUKTÉR JEDNOÚČELOVÝCH STROJŮ

Slušovice, Zlín, Zlínský kraj

V textu inzerátu

ZLÍN ROBOTICS s.r.o.

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 5

Hledáme parťáka do týmu konstruktérů, který se bude podílet na návrhu a vývoji zakázek
pro zákazníky v průmyslové automatizaci. Přidej se do našeho týmu a rozvíjej kariéru s průmyslovými, kolaborativními i mobilními roboty.

Co vás čeká...

  • zakázková konstrukce strojů a zařízení pro průmyslovou automatizaci - návrh a vývoj
  • konstrukce nejmodernějších robotických pracovišť včetně kamerových systémů a pokročilé senzoriky
  • práce v CAD prostředí (Inventor) a PDM (Vault)
  • tvorba technické dokumentace
  • spoluúčast na kompletaci a předávání zařízení
  • týmová práce ve vývojových projektech
  • komunikace s externími dodavateli a se zákazníky

Jaké předpoklady byste měli mít...

  • odpovídající VŠ strojní vzdělání nebo SŠ s praxí ve strojní konstrukci
  • min. 3 roky zkušeností v oboru automatizace
  • výbornou znalost PC včetně CAD systémů - 3D prostředí, Inventor výhodou
  • smysl pro kreativní a zodpovědnou práci
  • umět komunikovat s ostatními odděleními
  • týmový přístup k práci a důslednost při realizaci projektů

Co vám můžeme nabídnout...

  • dlouhodobé uplatnění ve stabilní české společnosti
  • být u vývoje jedinečných strojních zařízení
  • odpovídající finanční ohodnocení dle praxe a znalostí
  • odměny dle výsledků hospodaření společnosti
  • 5 týdnů dovolené a benefitní program
  • možnosti jazykového vzdělávání a odborného rozvoje
  • pružnou pracovní dobu s místem výkonu práce ve Slušovicích

Odběr nových inzerátů od ZLÍN ROBOTICS
Jakmile bude mít společnost ZLÍN ROBOTICS nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!