ZLÍN ROBOTICS

ZLÍN ROBOTICS s.r.o. K Teplinám 619, Slušovice

KONSTRUKTÉR KALKULANT PROJEKTŮ AUTOMATIZACE

Slušovice, Zlín, Zlínský kraj

V textu inzerátu

ZLÍN ROBOTICS s.r.o.

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 3

KONSTRUKTÉR / KALKULANT PROJEKTŮ AUTOMATIZACE

Budete technickou podporou obchodního oddělení a členem týmu vývoje automatizovaných výrobních linek a robotických buněk. Prohloubíme Vaše kompetence na úrovni profesionálního přístupu k zákazníkům od technického zpracování poptávek až po finální realizaci robotizovaných pracovišť. Vaše návrhy se stanou skutečnou realizací!

Co Vás čeká…

  • podílení se na návrhu technického řešení a tvorba cenové kalkulace projektu dle poptávky zákazníků
  • tvorba konstrukčních konceptů a podkladů robotických pracovišť a výrobních linek
  • aktivní komunikace napříč projektovým týmem při zakázkové konstrukci strojů a zařízení pro průmyslovou automatizaci
  • revize vydaných nabídek dle nových požadavků zákazníka
  • tvorba databáze cen jednotlivých konstrukčních celků
  • sledování vývoje cen na trhu
  • benchmarking zamýšlených technologií, příprava podkladů
  • rozšiřování znalostí v oblasti průmyslové automatizace

Jaké předpoklady byste měli mít...

  • odpovídající VŠ strojní nebo elektro vzdělání nebo SŠ s praxí ve strojní nebo elektro konstrukci
  • uvítáme zkušeností v oboru automatizace jako konstruktér, kalkulant, nabídkář
  • aktivní znalost CAD systémů - 3D prostředí, Inventor výhodou
  • technické myšlení pro kreativní a zodpovědnou práci
  • osobní i týmový přístup k práci
  • smysl pro detail a důslednost při realizaci projektů

Co Vám můžeme nabídnout...

  • profesní seberealizaci ve stabilní české společnosti
  • být u vývoje jedinečných strojních zařízení
  • odpovídající finanční ohodnocení dle praxe a znalostí
  • odměny dle výsledků hospodaření společnosti
  • 5 týdnů dovolené a benefitní program
  • možnosti jazykového vzdělávání a odborného rozvoje
  • pružnou pracovní dobu s místem výkonu práce ve Slušovicích

Odběr nových inzerátů od ZLÍN ROBOTICS
Jakmile bude mít společnost ZLÍN ROBOTICS nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!