ZIKUDA

ZIKUDA

ZIKUDA vodohospodářské stavby spol. s r.o. Nudvojovice 2103, Turnov

Strojník

ZIKUDA

Turnov, Semily, Liberecký kraj

V textu inzerátu

Iva Soudská

Doba neurčitá

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 3

Strojník

Náplň práce

  • provádění zemních prací a údržba stroje v rámci stavební čety při výstavbě, opravách a rekonstrukcích venkovních inženýrských sítí

Požadavky

  • platný strojní průkaz – pásové rypadlo, kolové rypadlo, kolový nakladač
  • řidičský průkaz skupiny C
  • praxe v ovládání stroje
  • zodpovědnost a spolehlivost
  • fyzická zdatnost
  • trestní bezúhonnost
  • časová flexibilita

Nabízíme

  • jistota a stabilní zaměstnání u zavedené firmy (26 let na stavebním trhu)
  • účast na zajímavých stavebních zakázkách, práce se špičkovým technickým vybavením
  • profesionální pracovní prostředí
  • motivující finanční ohodnocení
  • proplácení cestovních náhrad a stravného
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • pravidelné školení, udržování a rozvoj odborné způsobilosti
  • na základě oboustranné spokojenosti smlouva na dobu neurčitou

Místo pracoviště

  • stavby v regionu Liberecka, Mladoboleslavska a Jičínska.

Nástup

  • ihned nebo dle vzájemné dohody

V případě zájmu o podrobnější informace kontaktujte: tel. 776820101.

Odběr nových inzerátů od ZIKUDA
Jakmile bude mít společnost ZIKUDA nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!