ZIKUDA

ZIKUDA

ZIKUDA vodohospodářské stavby spol. s r.o. Nudvojovice 2103, Turnov

Stavbyvedoucí

ZIKUDA

Turnov, Semily, Liberecký kraj

Stavebnictví a zeměměřictví

V textu inzerátu

Iva Soudská

Plný úvazek

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 3

Náplň práce

  • komplexní řízení stavebních zakázek
  • vedení podřízených pracovníků
  • koordinace subdodavatelů
  • spolupráce s investory a dalšími účastníků stavby

Požadavky

  • min. SŠ stavebního směru (zaměření na vodohospodářské stavby výhodou)
  • praxe na obdobné pozici min. 2 roky
  • znalost práce na PC
  • technické předpoklady, aktivní přístup, pečlivost, samostatnost, flexibilita
  • organizační a komunikativní schopnosti
  • orientace v projektové dokumentaci
  • řidičský průkaz skupiny B
  • autorizace vítána

Nabízíme

  • pracovní poměr na plný úvazek
  • komplexní zaškolení
  • zázemí silné společnosti – 30 let na trhu
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • notebook
  • mobilní telefon
  • 25 dní dovolené
  • příspěvek na stravu – stravenky
  • firemní akce
  • finanční bonusy – podíl na zisku společnosti, příspěvky na penzijní pojištění

Místo pracoviště

  • Turnov
  • stavby v regionu Liberecka, Mladoboleslavska a Jičínska

Nástup

  • ihned nebo dle vzájemné dohody

Pokud Vás tato nabídka zaujala, zašlete nám Váš strukturovaný životopis na nebo nás kontaktujte na tel. 776820101

Odběr nových inzerátů od ZIKUDA
Jakmile bude mít společnost ZIKUDA nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!