Webdevel

Webdevel

Webdevel s.r.o. Nerudova 653/40, Ostrava

Programátor ka PHP senior

Webdevel

Ostrava, Ostrava, Moravskoslezský kraj

Informační technologie

V textu inzerátu

Plný úvazek

Aktuálizováno v středu 02. října před 3 dny

Zobrazení: 8

Programátor/ka PHP – senior

Hledáme programátora, který bude zapálený pro svoji práci a bude ochotný se učit a nabírat zkušenosti. Nezáleží nám na tom, jestli je tvoje vzdělání inženýr, bakalář, nebo máš jen základní školu. Jde nám o to, co umíš a jak rychle se zvládáš učit nové věci. A taky že máš potřebné zkušenosti na pozici seniora.

Zabýváme se vývojem aplikací a webů. Ohledně vývoje potřebujeme lidi, kteří jsou v rámci PHP schopni pracovat s frameworky jako Laravel, který u nás využíváme nejvíce. Dále taky potřebujeme programátorskou znalost MySQL a JavaScriptu.

Náplň práce

  • Vývoj nových aplikací a webu, jak pro interní klienty, tak především pro zákazníky z řad malých a velkých společností
  • Max. ¼ času zabírá support
  • Komunikace s klienty

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • Znalost PHP (framework Laravel), MySQL a JavaScript (Vue.js)
  • Výhodou je znalost Nuxt, MongoDb a GraphQL
  • Zkušenosti s REST API
  • Zkušenosti s implementací platebních bran

Co vám můžeme nabídnout

  • Moderní technické zázemí – dva monitory, notebook
  • Různorodou a zajímavou práci pro malé i velké klienty
  • Kurzy angličtiny v pracovní době
  • Zázemí stabilní firmy s pohodovým kolektivem a firemními akcemi
  • Platové ohodnocení závislé na zkušenostech, po zapracování možnost zvýšení
  • Pravidelné teambuildingy, sportovní akce, grilovačky, chaty
  • Vzdělávací akce – semináře, školení, workshopy atp.

Informace o pozici

Místo pracoviště Nerudova 653/40, Ostrava – Vítkovice
Typ pracovního poměru Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu Pracovní smlouva
Mzda 35 000 – 50 000 Kč/měsíc
Benefity Bonusy/prémie, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Požadované vzdělání Vzdělání není podstatné

Odběr nových inzerátů od Webdevel
Jakmile bude mít společnost Webdevel nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!