WINDOW GLASS

WINDOW GLASS, s.r.o. Mliečany 64, Dunajská Streda

MONTÁŽNY PRACOVNÍK

Dunajská Streda, Trnavský kraj

V textu inzerátu

Marek Pariči

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 6

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme montážnikov na montážne práce skiel pre nábytkový a stavebný sektor – sklenené dvere, sklenené priečky, bezpečnostné sklá pre konštrukcie zábradlí ale aj iné výrobky z plochého skla podľa požiadaviek zákazníkov.

Zamestnanecké výhody, benefity

Osobné ohodnotenie
Dochádzkový bonus
Karta Multi Sport Benefit – spolufinancovaná zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem a dôveru pracovať v našej spoločnosti. Ospravedlňujeme sa, ale odpovedať budeme iba uchádzačom, ktorí spĺňajú požiadavky na obsadenie pracovného miesta.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2022

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo, stavebníctvo, priemysel a výroba

Vodičský preukaz B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Práca vyžaduje dochvíľnosť a precíznosť.

Čo ponúkame

  • Tímovo-orientovaná práca v rodinnej spoločnosti
  • Moderné technológie
  • Rôznorodé spektrum zodpovedností
  • Platové podmienky 1200 EUR + osobné ohodnotenie
  • Flexibilný pracovný čas

Ak máte záujem o miesto, prosím vyplňte formulár

Odběr nových inzerátů od WINDOW GLASS
Jakmile bude mít společnost WINDOW GLASS nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!