VRM

VRM

Virtual Reality Media a.s. Rybárska 1, Trenčín

Elektromechanik jednozmenná prevádzka

VRM

Trenčín, Trenčiansky kraj

V textu inzerátu

Zuzana Vargová

+421326518446

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 3

Elektromechanik /jednozmenná prevádzka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba, montáž a oživovanie elektrických, elektronických a mechanických častí simulátorov podľa výrobnej dokumentácie

Výroba káblových zväzkov, spájkovanie

Opravy, úpravy a výmeny elektrických častí prístrojov, strojov a zariadení

Diagnostikovanie a odstraňovanie porúch na elektrických častiach zariadení

Inštalácia zariadení u zákazníka

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: stredoškolské bez maturity/ stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore: elektrotechnické

Vyhláška 508/2009 Zb.z. § 21

Anglický jazyk – A1

Prax na pozícii/v oblasti: elektromechanik, elektromontér, elektrotechnik – 2 roky

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Čítanie a orientácia v technickej dokumentácií
Manuálna zručnosť
Zodpovedný prístup k práci
Samostatnosť, spoľahlivosť a časová flexibilita
Schopnosť pracovať v tíme a plniť úlohy v stanovenom čase a kvalite

Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac Sme pripravení poskytnúť vyššie ohodnotenie kandidátovi, ktorý nás presvedčí svojimi schopnosťami a skúsenosťami. (Mzda sa skladá zo základnej mzdy a mesačnej odmeny.)

K ponúkanej mzde sú samozrejmosťou naše benefity

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Zuzana Vargová
Tel. +421326518446

Odběr nových inzerátů od VRM
Jakmile bude mít společnost VRM nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!