VHS

VHS

Vodohospodářské stavby, spol. s r.o. Křižíkova 2393, Teplice

STAVEBNÍ DĚLNÍK

VHS

Plzeň, Plzeň, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Plzeňský kraj, Ústecký kraj, Karlovarský kraj

Stavebnictví a zeměměřictví

V textu inzerátu

Renáta Wludyková

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 5

Plzeň, Karlovy Vary, Ústí nad Labem

Náplň práce

  • přijmeme stavební dělníky pro práci v regionu Plzeň, Chomutov, Karlovy Vary, Sokolov
  • jedná se o stavební práce: kanalizace, inženýrské sítě a dopravní stavby
  • možná nástup březen 2020

Požadavky

  • vyučen v oboru stavebním
  • praxe na stavbách
  • spolehlivost, flexibilita
  • řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • zázemí stabilní české stavební společnosti
  • dobré mzdové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • školení
  • stravné
  • zvýhodněné mobilní volání i pro rodinné příslušníky

Předpokládaný nástup do zaměstnání

  • Ihned

Životopis zašlete přes formulář

Odběr nových inzerátů od VHS
Jakmile bude mít společnost VHS nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!