VHS

VHS

Vodohospodářské stavby, spol. s r.o. Křižíkova 2393, Teplice

STAVBYVEDOUCÍ SE ZAMĚŘENÍM NA MONOLITY A MOSTY

VHS

Ústecký kraj

Stavebnictví a zeměměřictví

V textu inzerátu

Renáta Wludyková

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 3

Náplň práce

  • • realizace mostních a vodárenských objektů
  • • výstavba železobetonových monolitických konstrukcí
  • • koordinace činnosti odborných techniků, konzultantů, zaměstnanců a subdodavatelů
  • • kontrola práce podřízených v rámci obecně platných předpisů a směrnic
  • • kontrola a dohled na dodržování kvality a hospodárnosti
  • • v rámci řízení stavební činností sledování nasazení mechanizace, dopravy, nasazení pracovníků, dodávek materiálu
  • • zajištění přípravy staveniště
  • • evidence korespondence, dokumentace záznamů jakosti

Požadavky

  • ukončené minimálně SŠ vzdělání stavebního směru
  • znalost práce na PC na velmi dobré úrovni
  • samostatnost, pečlivost, schopnost týmové práce, umění řešit složité situace, komunikativnost
  • praxe v oboru výhodou
  • řidičský průkaz skupina B
  • výhodou - autorizace v oboru

Nabízíme

  • zázemí stabilní české stavební společnosti
  • osobní automobil, mobilní telefon, notebook
  • dobré mzdové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • zaškolení
  • stravné
  • věrnostní odměny

Předpokládaný nástup do zaměstnání

  • Ihned

Své životopisy zasílejte Tel.kontakt: 778 434 209

Odběr nových inzerátů od VHS
Jakmile bude mít společnost VHS nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!