VHS

VHS

Vodohospodářské stavby, spol. s r.o. Křižíkova 2393, Teplice

PROJEKTOVÝ MANAŽER STAVBY

VHS

Ústecký kraj

Management

V textu inzerátu

Renáta Wludyková

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 4

Hledáme zaměstnance na pozici projektový manažer stavby

Náplň práce

  • koordinace staveb od přípravné fáze, přes realizaci stavby a její dokončení
  • dodržování platných norem, zákonů a interního popisu staveb
  • úzká spolupráce s oddělením vedení projektů
  • vedení dokumentace k projektu
  • spolupráce s investory

Požadavky

  • VŠ vzdělání technického/stavebního směru
  • podmínkou praxe minimálně 5 let v oboru silničních nebo vodohospodářských staveb
  • realizace staveb ve výši minimálně 150 milionů
  • autorizace v oboru silničních nebo vodohospodářských staveb výhodou
  • znalost programu ASPE a IPOS výhodu
  • řidičský průkaz skupina B
  • vysoké pracovní nasazení, samostatnost, komunikativnost, pečlivost, schopnost týmové práce,
  • plánování a organizace práce

Nabízíme

  • zázemí stabilní české stavební společnosti
  • dobré mzdové podmínky, roční bonusy
  • osobní automobil, mobilní telefon, notebook, stravné
  • týden dovolené navíc
  • možnost osobního a profesního rozvoje
  • zvýhodněné mobilní volání i pro rodinné příslušníky

Předpokládaný nástup do zaměstnání

  • Ihned

Své životopisy zasílejte mob.: +420 728 434 209

Odběr nových inzerátů od VHS
Jakmile bude mít společnost VHS nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!