VHS

VHS

Vodohospodářské stavby, spol. s r.o. Křižíkova 2393, Teplice

MECHANIK, ZÁMEČNÍK, OPRAVÁŘ STROJŮ

VHS

Plzeň, Plzeň, Plzeňský kraj

Strojírenství a automobilový průmysl

V textu inzerátu

Renáta Wludyková

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 4

Plzeň

Náplň práce

  • opravárenské a zámečnické práce
  • - zjišťování poruch, opravy a seřizování strojů a zařízení
  • - provádění funkčních zkoušek strojů a zařízení
  • - svařování kovů
  • - ošetřování a údržba používaných nástrojů, nářadí, zařízení a dalších pomůcek
  • - běžné opravy všech druhů zámků a zavíracích zařízení

Požadavky

  • SOU s výučním listem
  • ŘP skupiny B, C
  • svářečský průkaz CO2, el. - plyn výhodou
  • praxe minimálně 1 rok

Nabízíme

  • zázemí stabilní české stavební společnosti
  • dobré mzdové ohodnocení
  • týden dovolené navíc
  • školení
  • stravné
  • zvýhodněné mobilní volání i pro rodinné příslušníky
  • další benefity dle kolektivní smlouvy

Předpokládaný nástup do zaměstnání

  • Ihned

Životopisy zašlete přes formulář Telefonní kontakt: 417 941 121

Odběr nových inzerátů od VHS
Jakmile bude mít společnost VHS nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!