VEST

VEST

VEST SPOL. S R.O. Záluští 420, Zlín-Louky

ÚDRŽBÁŘ VEST

VEST

Zlín, Zlínský kraj

Služby provozní a osobní

V textu inzerátu

Daniela Večerková

Plný úvazek

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 5

ÚDRŽBÁŘ | VEST

Chtěli byste se i vy stát součástí tradiční zlínské rodinné firmy a podílet se na výrobě slaného pečiva, na kterém si pochutnávají lidé nejen v Česku, ale i v zahraničí? Máte šanci, právě obsazujeme pozici ÚDRŽBÁŘ !

  • Místo pracoviště Záluští 420, Zlín-Louky
  • Pracovní poměr práce na plný úvazek
  • Smluvní vztah pracovní smlouva
  • Benefity motivační finanční ohodnocení na základě výkonu, bonusy/prémie (narozeninové poukázky, věrnostní odměny), sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, slevy u smluvních partnerů, vstupenky na různé kulturní a společenské akce apod.

NÁPLŇ PRÁCE

  • příprava výrobních zařízení, seřizování výrobních zařízení a balících strojů,
  • obsluha technologií, zařízení a strojů a běžná denní kontrola jejich funkčnosti,
  • preventivní údržba a opravy strojů a výrobních zařízení,
  • řešení technických problémů na zařízeních,
  • instalace nových zařízení,
  • vedení provozních deníků a preventivních programů,
  • kontrola a doplňování materiálů pro výrobu,
  • práce na třísměnný provoz,
  • práce s nářadím.

POŽADUJEME

  • alespoň SOU vzdělání,
  • orientaci v elektrotechnice a mechanice,
  • manuální zručnost,
  • aktivní přístup, smysl pro pečlivost, odpovědnost s citem pro detail.

NABÍZÍME

  • ! náborový příspěvek 10 000 Kč ! (platí pro třísměnný provoz),
  • stabilní práci v perspektivní firmě,
  • odpovídající finanční ohodnocení,
  • nadstandardní příplatky za odpolední a noční,
  • stravenkový paušál, firemní akce, občerstvení na pracovišti,
  • příspěvek k životnímu i pracovnímu jubileu, narozeninové poukázky,
  • blízkost autobusové i vlakové zastávky, parkování přímo v areálu společnosti,
  • lokalita Zlín.

777 717 808

UPEKLI JSME PRO VÁS!

  • Nástupní bonus pro zaměstnance do výroby - 10 000 Kč

  • Nadstandardní příplatky za odpolední a noční směnu

  • Vánoční prémie

  • Stravenky

  • Věrnostní prémie dle odpracovaných let

  • Dárek k narozeninám

  • Vstupenky na různé kulturní a společenské akce

  • Zvýhodněné ceny našich slaných dobrot

Odběr nových inzerátů od VEST
Jakmile bude mít společnost VEST nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!