VEST

VEST

VEST SPOL. S R.O. Záluští 420, Zlín-Louky

PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ POTRAVIN VEST

VEST

Zlín, Zlínský kraj

V textu inzerátu

Daniela Večerková

HPP, Plný úvazek

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 4

PRACOVNÍCI VE VÝROBĚ POTRAVIN | VEST

Máte rádi vůni čerstvě upečeného pečiva? A chtěli byste se podílet na výrobě trvanlivých slaných pochutin, které konzumují lidé po celé republice i v zahraničí? Pojďte pracovat do Vestu! Aktuálně hledáme pracovníky do třísměnného provozu.

U nás kromě jiného najdete stabilitu. Více než dvacet zaměstnanců u nás pracuje více než deset let. Jsme největší rodinnou firmou v oboru trvanlivého slaného pečiva v ČR. V roce 2021 jsme oslavili už 25. výročí a pořád rosteme. Upečeme to spolu?

NÁPLŇ PRÁCE

  • obsluha výrobních zařízení v potravinářské výrobě,
  • příprava a navažování surovin, dodržování receptury a výrobních postupů,
  • ukládání spotřebitelského balení do kartonů a ukládání na palety,
  • výstupní kontrola výrobků, zodpovědnost za kvalitu a dodržování výrobního standardu,
  • 3-směnný provoz,
  • udržování čistoty a pořádku na pracovišti.

POŽADUJEME

  • základní vzdělání,
  • ochotu pracovat,
  • manuální zručnost,
  • spolehlivost a pečlivost.

NABÍZÍME

  • ! náborový příspěvek 10 000 Kč ! (platí pro třísměnný provoz),
  • práci na HPP,
  • stabilní zázemí dynamicky se rozvíjející české společnosti s dlouholetou tradicí,
  • snadná dostupnost lokality,
  • možnost parkování soukromého vozidla či kola v areálu firmy,
  • široká škála firemních benefitů v podobě stravenek, narozeninových, prázdninových či vánočních odměn, zvýhodněné nákupy výrobků, vstupenky na různé kulturní a společenské akce apod.

PRACOVNÍ POMĚR

práce na plný úvazek

MÍSTO PRACOVIŠTĚ

Záluští 420, Zlín-Louky

777 717 808

UPEKLI JSME PRO VÁS!

  • Nástupní bonus pro zaměstnance do výroby - 10 000 Kč

  • Nadstandardní příplatky za odpolední a noční směnu

  • Vánoční prémie

  • Stravenky

  • Věrnostní prémie dle odpracovaných let

  • Dárek k narozeninám

  • Vstupenky na různé kulturní a společenské akce

  • Zvýhodněné ceny našich slaných dobrot

Odběr nových inzerátů od VEST
Jakmile bude mít společnost VEST nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!