VEST

VEST

VEST SPOL. S R.O. Záluští 420, Zlín-Louky

Hlavní účetní VEST

VEST

Zlín, Zlínský kraj

Ekonomika, administrativa, personalistika

V textu inzerátu

Daniela Večerková

Plný úvazek

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 3

Hlavní účetní | VEST

Chtěli byste se i vy stát součástí tradiční zlínské rodinné firmy a podílet se na výrobě slaného pečiva, na kterém si pochutnávají lidé nejen v Česku, ale i v zahraničí? Máte šanci, právě obsazujeme pozici HLAVNÍ ÚČETNÍ !

  • Místo pracoviště Záluští 420, Zlín-Louky
  • Pracovní poměr práce na plný úvazek
  • Smluvní vztah pracovní smlouva
  • Benefity motivační finanční ohodnocení na základě výkonu, bonusy/prémie (narozeninové poukázky, věrnostní odměny), sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, slevy u smluvních partnerů, vstupenky na různé kulturní a společenské akce apod.

NÁPLŇ PRÁCE

  • řízení a odpovědnost za vedení kompletní účetní agendy
  • komplexní vedení účetnictví společnosti (účtování na denní bázi v podvojném účetnictví, zpracování uzávěrek, daňových přiznání, DPH, příprava podkladů a spolupráce s daňovým poradcem a auditorem)
  • průběžná kontrola účetních zápisů z hlediska úplnosti, přesnosti a spolehlivosti
  • vytváření nových účetních postupů a zefektivňování stávajících
  • skladové hospodářství, fakturace
  • zpracování a zúčtování bankovních výpisů a pokladních dokladů
  • komunikace a spolupráce s obchodními partnery, finančními, daňovými úřady a institucemi
  • vedení personální a mzdové agendy
  • práce s účetními daty, analýza dat, vedení výkazů hospodaření
  • sledovaní platné účetní a daňové legislativy, aplikace poznatků do praxe

POŽADUJEME

  • SŠ s maturitou
  • znalost daňové evidence a podvojného účetnictví, organizace
  • znalost platné účetní a daňové legislativy
  • pozitivní a komunikativní osobnost
  • znalost MS Office, ESO9 výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost a pečlivost

NABÍZÍME

  • práci ve stabilní, dynamicky se rozvíjející výrobní společnosti
  • možnost pracovat pro českého potravinářského výrobce s více jak dvacetiletou tradicí
  • možnost seberealizace na zodpovědné pozici
  • motivační finanční ohodnocení na základě výkonu
  • příjemné nekuřácké pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • benefity: motivační finanční ohodnocení na základě výkonu, bonusy/prémie (narozeninové poukázky, věrnostní odměny), sleva na firemní výrobky/služby, stravenky/příspěvek na stravování, slevy u smluvních partnerů, vstupenky na různé kulturní a společenské akce apod.

777 717 807

UPEKLI JSME PRO VÁS!

  • Nástupní bonus pro zaměstnance do výroby - 10 000 Kč

  • Nadstandardní příplatky za odpolední a noční směnu

  • Vánoční prémie

  • Stravenky

  • Věrnostní prémie dle odpracovaných let

  • Dárek k narozeninám

  • Vstupenky na různé kulturní a společenské akce

  • Zvýhodněné ceny našich slaných dobrot

Odběr nových inzerátů od VEST
Jakmile bude mít společnost VEST nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!