VAV Akademy

VAV Akademy

V A V Akademy, s.r.o. Hlavná 50, Prešov

PROJEKTOVÝ MANAŽÉR V OBLASTI VZDELÁVANIA

VAV Akademy

Prešov, Prešovský kraj

V textu inzerátu

Marta Klimovič Bojkasová

HPP

Aktuálizováno v úterý 01. října před 4 dny

Zobrazení: 20

| PROJEKTOVÝ MANAŽÉR V OBLASTI VZDELÁVANIA

Popis pracovnej pozície

Hľadáme šikovných, samostatných a dynamických ľudí s chuťou pracovať na rôznych projektoch, prevažne v oblasti vzdelávania.
Ak máte skúsenosti s prácou v obdobnej oblasti, radi sa učíte a pracujete na sebe, neváhajte a prihláste sa na túto pozíciu. Radi Vás zaškolíme a pomôžeme Vám stať sa dôležitou súčasťou nášho VaV teamu.

Druh pracovného pomeruplný úväzok, skrátený úväzok, dohoda, živnosť
Náplň práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava projektov pre akreditované vzdelávacie programy,
- vypracovanie učebného plánu a osnov, komunikácia s lektormi a garantmi vzdelávacích programov,
- zabezpečenie požadovanej dokumentácie v rámci procesu akreditácie,
- oslovovanie a výber nových lektorov vzdelávacích programov,
- zmeny vzdelávacích programov,
- rozbiehanie a nastavovanie nových vzdelávacích programov,
- zabezpečovanie učebných materiálov pre vzdelávacie programy,
- príprava informačných materiálov o vzdelávacích programoch,
- predkladanie cenových ponúk k verejným zákazkám,
- realizácia vzdelávacích projektov,
- hľadanie potencionálnych partnerov/ odberateľov v oblasti realizácie vzdelávacích aktivít,
- zverejňovanie pracovných ponúk na pozície zamestnancov a lektorov spoločnosti na webových portáloch,
- selekcia vhodných uchádzačov,
- komunikácia so záujemcami a dohadovanie osobných pohovorov.

Zamestnanecké výhody, benefity

- zaujímavá práca v jednej z najväčších vzdelávacích spoločností v SR,
- práca v príjemnom kolektíve a v moderných priestoroch spoločnosti,
- zamestnanecké benefity, príspevok na MULTISPORT kartu
- možnosť ďalšieho vzdelávania bezplatne alebo za zvýhodnené ceny,
- korektný a priateľský prístup zo strany spoločnosti,
- motivujúce finančné ohodnotenie oceňujúce aktivitu a záujem o prácu.
- po odpracovaní 1 roka, skrátenie prac. času za rovnakých platových podmienok,
- firemný mobilný telefón, notebook,
- firemné teambuildingy.
Požiadavky

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

1 rok

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Komunikatívnosť, analytické myslenie, spoľahlivosť, zodpovednosť a lojálnosť
Plat1 030 - 2 000 EUR/mesiac základný plat + osobné hodnotenie + prémie za dosiahnuté výsledky
Nástupihneď
Miesto výkonu prácePrešov
Ďalšie informácie

Kontaktná osoba: Mgr. Monika Výbošteková

Odběr nových inzerátů od VAV Akademy
Jakmile bude mít společnost VAV Akademy nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!