VAV Akademy

VAV Akademy

V A V Akademy, s.r.o. Hlavná 50, Prešov

LEKTOR KA KURZOV V OBLASTI DOPRAVY A KVV

VAV Akademy

Košice, Sabinov, Michalovce, Trebišov, Humenné, Prešov, Košický kraj, Prešovský kraj

Věda, vzdělávání, sport

V textu inzerátu

Marta Klimovič Bojkasová

Aktuálizováno v úterý 01. října před 4 dny

Zobrazení: 3

| LEKTOR/KA KURZOV V OBLASTI DOPRAVY A KVV

Popis pracovnej pozície

Hľadáme šikovných a zodpovedných inštruktorov / inštruktorky pre autoškoly a lektorov / lektorky KKV kurzov, ktorí sú pripravení odovzdávať svoje znalosti a skúsenosti ďalej.

Druh pracovného pomeruživnosť alebo dohoda
Náplň práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie praktických jázd a teoretických hodín pre budúcich vodičov v autoškole
- Vedenie kurzov základnej kvalifikácie a pravidelného výcviku vodičov (KKV)
- Školenie vedúcich dopravy a prevádzkovateľov cestnej dopravy
- Zabezpečenie kvalitného a efektívneho priebehu kurzov
- Komunikácia s účastníkmi kurzov a vedenie potrebnej dokumentácie

Zamestnanecké výhody, benefity

- zaujímavá práca v jednej z najväčších vzdelávacích spoločností v SR
- práca v príjemnom kolektíve a v moderných priestoroch spoločnosti
- možnosť ďalšieho vzdelávania bezplatne alebo za zvýhodnené ceny
- korektný a priateľský prístup zo strany spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie oceňujúce aktivitu a záujem o prácu
- firemné teambuildingy.

Požiadavky

Vzdelanie

stredné odborné vzdelanie s maturitou/ vyskoškolské vzdelanie v odboroch súvisiacich s ekonomikou a prevádzkou cestnej dopravy

Prax

min 5 rokov v danom odbore

Plat7 - 10 EUR/45 min. vyučovacia hodina
Nástupdohodou
Miesto výkonu prácePrešov, Košice, Sabinov, Michalovce, Humenné, Trebišov
Ďalšie informácie

Pošlite nám prosím štruktúrovaný životopis s fotografiou

Vážime si všetky reakcie na našu pracovnú ponuku, každý životopis dôsledne posúdime a každého, kto spĺňa podmienky budeme telefonicky kontaktovať.

Data vyplněná ve formuláři jsou považována za důvěrná, nebudou zneužita ani postoupena třetí straně.
Odběr nových inzerátů od VAV Akademy
Jakmile bude mít společnost VAV Akademy nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!