Toyoda Gosei

Toyoda Gosei Czech s.r.o. Průmyslová 2, Klášterec nad Ohří

QUALITY ENGINEER

Klášterec nad Ohří, Chomutov, Ústecký kraj

V textu inzerátu

Nikola Vrbová

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 3

Náplň práce

  • analýza a nápravná opatření interních/externích reklamací vč. reportování (8D, 5WHY, PDCA)
  • příprava PPAP dokumentace pro zákazníky, schvalování PPAP dokumentace od dodavatelů
  • přímá komunikace se zákazníky, interním týmem a dodavateli
  • příprava zákaznických auditů, spolupráce na auditech dodavatelů
  • implementace a údržba požadavků IATF 16949 do procesů výroby
Předpoklady

  • min. SŠ (výhoda technického zaměření)
  • porozumění čtení výkresové dokumentaci
  • praxe v automotive výhodou
  • praxe v oddělení kvality vítána
  • aktivní znalost AJ slovem a písmem
  • znalost normy IATF 16949
  • znalost MS Office (Excel, Powerpoint)
  • řidičský průkaz skupiny „B“ (ochota cestovat)
  • pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, dotahování svěřených úkolů do implementace a ověření
Nabízíme

  • mzda dle dosavadních zkušeností a schopností
  • dotované závodní stravování
  • pružná pracovní doba
  • dny dovolené navíc
  • odměny za odpracované roky
  • možnost dalšího vzdělávání
  • čtvrtletní bonus
Kontaktní informace

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný životopis na.

Dagmar Benešová
737 279 373

Odběr nových inzerátů od Toyoda Gosei
Jakmile bude mít společnost Toyoda Gosei nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!