Toyoda Gosei

Toyoda Gosei Czech s.r.o. Průmyslová 2, Klášterec nad Ohří

PROJECT MANAGER

Klášterec nad Ohří, Chomutov, Ústecký kraj

V textu inzerátu

Nikola Vrbová

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 4

Náplň práce

  • vedení projektového týmu, příprava plánu projektu, odpovědnost za celkovou implementaci projektu do výroby
  • kontrola plnění plánu a plnění úkolů členů projektového teamu.
  • přímá komunikace se zákazníky, interním týmem
  • příprava a organizace zákaznických auditů a návštěv v TGCZ
  • zajištění dodávky trialových dílů
  • zodpovědnost za kontrolu nákladů v předvýrobní fázi dle stanoveného rozpočtu
  • zajištění implementace změnových požadavků do výroby
  • reporting
  • zajištění revize dodané výkresové dokumentace
Předpoklady

  • min. SŠ, praxe v automotive výhodou
  • schopnosti a osobnost projektového managera
  • nutná aktivní znalost AJ slovem a písmem
  • povědomí o normách IATF 16949, VDA 6.3
  • velmi dobrá znalost MS Office (Excel, Project, Power Point)
  • řidičský průkaz skupiny „B“ za účelem občasných cest k partnerům TGCZ
  • pečlivost, zodpovědnost, flexibilita, dotahování svěřených úkolů do konce
  • znalost NJ výhodou
  • znalost projektových metodik a/nebo certifikace výhodou
  • zkušenosti se zákaznickými požadavky v automotive výhodou
Nabízíme

  • zajímavou práci v prostředí mezinárodní společnosti
  • pružná pracovní doba
  • mzdu dle zkušeností a schopností
  • dotované závodní stravování
  • dny dovolené navíc
  • odměny za odpracované roky
Kontaktní informace

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete svůj životopis.

Dagmar Benešová
737 279 373

Odběr nových inzerátů od Toyoda Gosei
Jakmile bude mít společnost Toyoda Gosei nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!