Toyoda Gosei

Toyoda Gosei Czech s.r.o. Průmyslová 2, Klášterec nad Ohří

OBALOVÝ SPECIALISTA

Klášterec nad Ohří, Chomutov, Ústecký kraj

V textu inzerátu

Nikola Vrbová

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 5

Náplň práce

  • Příprava návrhů designu zákaznického a interního balení
  • Monitoring a zajištění dostatku balení pro výrobu, pravidelné inventury
  • Řešení náhradního balení v případě problémů s dodáním vratného balení
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli v ČR i zahraničí
  • Sledování nákladů na zákaznické a interní balení
  • Objednávání spotřebního materiálu
Předpoklady

  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost MS Office (zejména Excel)
  • Zkušenosti s obalovým materiálem výhodou
  • Logické myšlení a pečlivost
Nabízíme

  • Mzda dle dosavadních zkušeností a schopností
  • Dotované závodní stravování
  • Pružná pracovní doba
  • Roční bonus
  • Dny dovolené navíc
  • Odměny za odpracované roky
Kontaktní informace

Pokud Vás pozice zaujala, zašlete svůj životopis

Dagmar Benešová
737 279 373

Odběr nových inzerátů od Toyoda Gosei
Jakmile bude mít společnost Toyoda Gosei nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!