Toyoda Gosei

Toyoda Gosei Czech s.r.o. Průmyslová 2, Klášterec nad Ohří

COMMODITY BUYER NÁKUPČÍ

Klášterec nad Ohří, Chomutov, Ústecký kraj

Doprava a logistika, Obchod a marketing

V textu inzerátu

Nikola Vrbová

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 4

COMMODITY BUYER/NÁKUPČÍ

Náplň práce

  • Vyhledávání nových dodavatelů
  • Jednání s dodavateli o ceně, porovnávání cenových nabídek
  • Zabezpečení dodávek zkušebních vzorků a PPAP dokumentace
  • Plnění finančních úspor u nakupovaného materiálu
  • Reporting v oblasti dodavatelů, provádění ročního hodnocení dodavatelů
Předpoklady

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici ve firmě certifikované dle ISO9001 nebo IATF16949 - výhodou
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (německý jazyk výhodou)
  • MS Excel – výborná znalost
  • Pozice je vhodná i pro absolventy
  • Pečlivost a zodpovědnost
Nabízíme

  • Mzdu dle dosavadních zkušeností a schopností
  • Dotované závodní stravování
  • Dny dovolené navíc
  • Roční bonus
  • Odměny za odpracované roky
  • Firemní soutěže
  • Flexibilní pracovní doba
Kontaktní informace

Pokud se Vám pozice zamlouvá, zašlete svůj životopis.

Dagmar Benešová
737 279 373

Odběr nových inzerátů od Toyoda Gosei
Jakmile bude mít společnost Toyoda Gosei nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!