Team SOFT

Team SOFT

Team SOFT s.r.o. Murgašova 917, Dubnica nad Váhom

Junior programátor Junior developer

Team SOFT

Dubnica nad Váhom, Ilava, Trenčiansky kraj

Informační technologie, Obchod a marketing

V textu inzerátu

Team-SOFT s.r.o.

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 3

Junior programátor / Junior developer

ASP.NETWCFJSONREST

Pozícia je vhodná aj pre študentov (stáž)

Náplň práce
  • Posilnenie tímu pri tvorbe informačného systému s využitím najnovších technológii –.NET, WCF, JSON, REST API... :)
  • to všetko v malebnom prostredí - Dubnica nad Váhom (okres Ilava, Trenčiansky kraj)

Požiadavky
  • Študent/ka vysokej školy (vhodné aj ako prax)
  • Záujem učiť sa prevažne nové veci a technológie

Technické znalosti
  • Vieš aspoň zhruba, čo je to databáza
  • Tušíš, čo znamenajú skratky XML a JSON
  • Nebojíš sa -u ani
  • Si schopný/á pracovať v tíme

Očakávame
  • Spoľahlivosť a zodpovednosť
  • Vysoké pracovné nasadenie
  • Kreativitu
  • Znalosť anglického jazyka

Odběr nových inzerátů od Team SOFT
Jakmile bude mít společnost Team SOFT nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!