Team SOFT

Team SOFT

Team SOFT s.r.o. Murgašova 917, Dubnica nad Váhom

Android programátor Android developer

Team SOFT

Dubnica nad Váhom, Ilava, Trenčiansky kraj

Informační technologie, Obchod a marketing

V textu inzerátu

Team-SOFT s.r.o.

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 3

Android programátor / Android developer

AndroidJavaKotlinSQLiteXMLREST

Pozícia je vhodná aj pre študentov (stáž)

Náplň práce
  • Posilnenie Android tímu pri tvorbe zaujímavých (predovšetkým, )
  • Do kontaktu prídeš s programovaním v Jave, -e, návrhom UI rozhrania v XML, dáta si uložíš do databázy a so serverom budeš komunikovať cez REST API
  • to všetko v malebnom prostredí - Dubnica nad Váhom (okres Ilava, Trenčiansky kraj)

Požiadavky
  • Študent/ka vysokej školy (vhodné aj ako prax)
  • Záujem a chuť učiť sa nové veci, či spoznávať nové technológie

Technické znalosti
  • Zaujímaš sa o svet Android-u a chceš do neho preniknúť hlbšie
  • Tušíš, že aj v mobile existujú databázy
  • Nezľakneš sa -u ani -ka
  • Si schopný/á pracovať v tíme

Očakávame
  • Spoľahlivosť a zodpovednosť
  • Iniciatívu
  • Kreativitu
  • Znalosť anglického jazyka

Odběr nových inzerátů od Team SOFT
Jakmile bude mít společnost Team SOFT nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!