TRCZ

TRCZ

TRCZ s.r.o. Průmyslová 1165, Lovosice

Skladník

TRCZ

Lovosice, Litoměřice, Ústecký kraj

Obchod a marketing

V textu inzerátu

Jaroslava Matoušková

+420 416421201

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 10

Skladník

HLEDÁME ŠIKOVNÉHO A SPOLEHLIVÉHO SKLADNÍKA.

Pokud jste na naše otázky odpověděli ANOPak nám určitě napište!
1. Máte rád/a práci ve skladu?
2. Jste spolehlivý/á a pečlivý/á?
3. Baví vás pracovat v týmu?

NÁPLŇ PRÁCE

  • manipulace s díly a jejich skenování
  • přebalování dílů
  • nakládka a vykládka zboží

POŽADUJEME

  • ZŠ, SOU
  • praxe v oboru výhodou
  • manuální zručnost, pečlivost, samostatnost
  • zájem učit se novým věcem
  • rychlost i přesnost při práci

CO NABÍZÍME?

  • nástupní mzdu od 29 000 Kč
  • nadstandardní příplatky za práci přesčas, víkendy, svátky
  • práci ve stabilní společnosti
  • stanete se našimi kmenovými zaměstnanci
  • nabídneme Vám různé benefity (příspěvky na penzijní a životní pojištění, závodní lékařskou péči, poukázky na rehabilitaci, dovolenou navíc, výhodné relax balíčky…)
  • a navíc ještě
    • dotované stravování
    • čisté prostředí
    • férovou firemní kulturu
    • příležitost růstu
    • zaměstnanecké slevy a spoustu dalšího

Pokud máte zájem se zúčastnit výběrového řízení, zavolejte nám na 416 421 201, 800 800 246

Nebo nás kontaktujte přes formulář

Odběr nových inzerátů od TRCZ
Jakmile bude mít společnost TRCZ nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!