TRCZ

TRCZ

TRCZ s.r.o. Průmyslová 1165, Lovosice

Seřizovač pro pájecí a osazovací automaty

TRCZ

Lovosice, Litoměřice, Ústecký kraj

V textu inzerátu

Jaroslava Matoušková

+420 416421201

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 6

Hlavní náplní práce seřizovače je obsluha osazovacích strojů. Jedná se o vysoce přesné osazovací automaty pro elektroniku.

Obsluhou zajišťuje výrobu požadovaného množství v požadované kvalitě.

Jako seřizovač se naučíte kontrolovat kvalitu pájení i periodické údržby prováděné na těchto strojích.

NÁPLŇ PRÁCE

  • zodpovídá za výrobu na pájecích a osazovacích automatech v požadovaném množství a kvalitě
  • obsluhuje výrobní zařízení (doplňování materiálu, řešení abnormalit)
  • zodpovídá za pravidelnou a periodickou údržbu strojů, čistotu pracoviště a strojů

CO NABÍZÍME?

  • práci v mezinárodní společnosti, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
  • odpovídající školení
  • možnost profesního a karierního růstu
  • možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi
  • zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
  • práci ve 3 směnném provozu
  • nástupní mzdu 35 500, -Kč

POŽADUJEME

  • SOU – vyučení, elektrotechnický obor – výhodou
  • základní znalost technické dokumentace
  • manuální zručnost
  • pečlivost, všímavost
  • ochotu učit se nové věci

Vaše nabídky spolu se strukturovaným životopisem zasílejte přes formulář.

Kontakty na personální oddělení
Tel: 800 800 246, 416 421 201
E

nebo nás kontaktujte přes formulář

Odběr nových inzerátů od TRCZ
Jakmile bude mít společnost TRCZ nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!