TOI TOI

TOI TOI

TOI TOI, sanitární systémy, s r.o. Pražská 264, Slaný

ÚDRŽBÁŘ pro centrálu Slaný

TOI TOI

Slaný, Kladno, Středočeský kraj

Služby provozní a osobní

V textu inzerátu

728 565 557

Doba neurčitá, Plný úvazek

Dlouhodobá nabídka

Zobrazení: 8

TOI TOI, sanitární systémy, s.r.o. hledá do svého týmu ÚDRŽBÁŘE pro centrálu Slaný.

Náplň práce

údržba a oprava kontejnerů a ostatních předmětů pronájmu (elektroinstalační, instalatérské a lakýrnické práce, generální opravy kontejnerů)
instalace a připojování kontejnerů a jejich sestav u zákazníka
předání a seznámení zákazníků s obsluhou předmětů pronájmu
údržba areálu a budov
provádění dohledu nad elektrospotřebiči a ručním elektrickým nářadím
udržování čistoty v prostorách skladů

Požadujeme

manuální zručnost
svářečský průkaz výhodou
řidičský průkaz skupiny B
vysoké pracovní nasazení, spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita, slušné vystupování

Nabízíme

pracovní poměr na plný úvazek na dobu neurčitou (po prvním roce)
zázemí silné a stabilní společnosti působící na trhu již 30 let
odpovídající platové ohodnocení
finanční bonusy v závislosti na dosažených výsledcích
příplatky za přesčasy nad rámec zákona
zdarma očkování proti žloutence
parkování v areálu společnosti
místo výkonu práce – Slaný

Systém zajímavých benefitů - 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na důchodové a životní pojištění.

V případě vašeho zájmu, zašlete svůj životopis ozveme se každému

Více informací: Ivana Hořejší, 728 565 557.

Odběr nových inzerátů od TOI TOI
Jakmile bude mít společnost TOI TOI nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!