TC SERVIS

TC SERVIS

TC servis, s.r.o. tř. Tomáše Bati 1845, Otrokovice

Projektový manažer elektro

TC SERVIS

Otrokovice, Zlín, Zlínský kraj

Management

V textu inzerátu

TC servis, s.r.o.

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 3

Náplň práce
– Koordinace a vedení zakázek v oblasti elektro
– Přímá zodpovědnost za průběh zakázek a jejich ekonomický výsledek
– Jednání se zákazníky o konkrétních požadavcích souvisejících s průběhem zakázek
– Zodpovědnost za ekonomický výsledek zakázek
– Sledování tržních trendů, konkurence a vývoje nových produktů v elektroinstalacích
– Úzká kooperace s obchodním oddělením společnosti
– Zodpovědnost za vytváření projektových nabídek
– Navrhování, zavádění a hodnocení nových technických řešení

Požadujeme
– SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro
– zkušenosti v dané oblasti min. 3 roky
– proaktivní přístup, vysoké pracovní nasazení a odolnost vůči stresu
– výborné komunikační dovednosti
– časovou flexibilitu a vysoké pracovní nasazení
– analytické myšlení a systémový přístup k řešeným problémům
– schopnost vést a motivovat lidi
– ŘP skupina B

Nabízíme
– perspektivní a zajímavou práci ve stabilní české společnosti
– profesionální přístup, možnost profesního rozvoje a růstu
– možnost seberealizace a účast na zajímavých českých i mezinárodních projektech
– příjemné pracovní prostředí a mladý pohodový kolektiv
– motivující finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
– osobní vůz i pro soukromé účely, notebook, telefon, …

Kontakt tel.: 577 664 334

Odběr nových inzerátů od TC SERVIS
Jakmile bude mít společnost TC SERVIS nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!