TC SERVIS

TC SERVIS

TC servis, s.r.o. tř. Tomáše Bati 1845, Otrokovice

Montážní technik elektro

TC SERVIS

Otrokovice, Zlín, Zlínský kraj

V textu inzerátu

TC servis, s.r.o.

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 5

Náplň práce
– montáže silnoproudých elektroinstalací
– montáže slaboproudých technologií
– realizace optických a datových sítí
– účast na zakázkách v celé ČR

Požadujeme
– SŠ vzdělání elektrotechnického směru
– preciznost a spolehlivost
– vysoké pracovní nasazení a týmovou spolupráci
– manuální zručnost a schopnost práce ve výškách
– zkušenosti s montážemi
– řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme
– perspektivní a zajímavou práci ve stabilní české společnosti
– motivující finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
– špičkové technické zázemí
– domácí připojení k internetu zdarma
– výhodné tarify na telefonování
– 13. plat
– profesionální přístup, možnost profesního rozvoje a růstu
– možnost seberealizace a účast na zajímavých českých i mezinárodních projektech
– příjemné pracovní prostředí a mladý pohodový kolektiv

Kontakt tel.: 577 664 334

Odběr nových inzerátů od TC SERVIS
Jakmile bude mít společnost TC SERVIS nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!