T SOFT

T SOFT

T SOFT a.s. Za Brumlovkou 1559/5, Praha 4

Vedoucí projektu ICT řešení

T SOFT

Praha, Praha, Hlavní město Praha

V textu inzerátu

Rašková Jana

Plný úvazek

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 6

Náplň práce

  • Zodpovídá za průběh projektu po realizační i rozpočtové a ekonomické stránce.
  • Zodpovídá za dílčí části procesů dle platné interní dokumentace.
  • Zodpovídá za plnění technických realizačních parametrů a stanovených termínů.
  • Pro podporu vedení zakázky využívá interně předepsané nástroje a zodpovídá za to, že v těchto nástrojích pro podporu řízení jsou všechny důležité informace související s přiděleným projektem, a že jsou tyto informace aktuální.

Požadujeme

  • VŠ vzdělání (ideálně z oblasti ICT)
  • certifikát minimálně IPMA/C nebo PRINCE2/Practitioner nebo ekvivalent
  • praktická znalost a užití jazyka ArchiMate (certifikát výhodou)
  • znalost a zkušenost v oblasti problematiky ICT
  • znalost metodiky řízení projektů
  • rutinní zvládnutí MS Office
  • znalost technologií v rámci zakázky (alespoň obecná znalost užívaných technologií)
  • řidičský průkaz „B“
  • znalost anglického jazyka alespoň na úrovni porozumění textu
  • znalost ruštiny výhodou

Osobnostní vlastnosti

  • spolehlivost
  • organizační schopnosti
  • flexibilita
  • rozhodnost
  • přirozená autorita

Místo pracoviště Praha

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Nástup: Ihned
Kontakt: Rašková Jana
Tel.: +420 222 268 738

Strukturované CV prosím zasílejte přes formulář.

Odběr nových inzerátů od T SOFT
Jakmile bude mít společnost T SOFT nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!