T SOFT

T SOFT

T SOFT a.s. Za Brumlovkou 1559/5, Praha 4

OBCHODNÍK OBLAST IT Kreativní obchodník konzultant pro prodej IT řešení, včetně bezpečnosti

T SOFT

Praha, Praha, Hlavní město Praha

Informační technologie, Obchod a marketing

V textu inzerátu

Rašková Jana

Plný úvazek

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 2

OBCHODNÍK - OBLAST IT Kreativní obchodník/konzultant pro prodej IT řešení, včetně bezpečnosti

Jste obchodník-hunter tělem i duší?
Vyznáte se v IT produktech?
Baví vás pro zákazníky připravovat IT řešení „na míru“?

Rozšiřujeme náš obchodní tým, do kterého hledáme kolegy s orientací na cíl a schopností nacházet nové příležitosti a kontrakty. V rámci této pozice můžete rozvinout svou kreativitu při návrhu projektů a nových produktů společnosti.
Jsme firma, která ráda čelí zajímavým výzvám, tak se pojďte s námi na nich podílet. Nabízíme práci v zázemí pružné firmy se stabilním týmem, zajímavou historií a významnými referencemi.

Náplň práce

  • aktivní vyhledávání nových klientů a péče o stávající zákazníky v komerčním i veřejném sektoru
  • vytváření, udržování a rozvíjení dlouhodobých obchodních vztahů
  • plná zodpovědnost za svěřené portfolio klientů
  • plnění stanovených obchodních cílů
  • příprava nabídek pro tendry a vytváření nabídek „na míru“ ve spolupráci s kolegy z technických oddělení
  • monitoring konkurence a jejích výrobků a průzkum trhu

Požadujeme

  • alespoň 3 roky praxe na obdobné pozici
  • minimálně SŠ vzdělání
  • dobrá znalost angličtiny
  • schopnost komunikace v oblasti IT
  • výborné prezentační a vyjednávací schopnosti
  • schopnost samostatné aktivní akviziční činnosti – proaktivní
  • jednání, pozitivní přístup k řešení problémů
  • časová flexibilita
  • práce s PC (MS Office)
  • řidičský průkaz skupina B
  • orientace v IT
  • výborné komunikační schopnosti
  • tah na branku
  • týmový duch
  • smysl pro humor
  • kreativita a touha vymýšlet nové věci

Nabízíme

  • zajímavou a kreativní práci s podporou sehraného týmu IT specialistů
  • možnost podílet se na vytváření firemní strategie prostřednictvím návrhů nových produktů/služeb
  • fér odměňování v návaznosti na plnění obchodních cílů

Místo pracoviště Praha

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Nástup: Ihned
Kontakt: Rašková Jana
Tel.: +420 222 268 738

Strukturované CV prosím zasílejte přes formulář.

Odběr nových inzerátů od T SOFT
Jakmile bude mít společnost T SOFT nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!