T SOFT

T SOFT

T SOFT a.s. Za Brumlovkou 1559/5, Praha 4

Analytik analytička ICT řešení

T SOFT

Praha, Praha, Hlavní město Praha

V textu inzerátu

Rašková Jana

Plný úvazek

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 6

Analytik / analytička ICT řešení

Umíte získávat požadavky od uživatelů?
Baví Vás navrhovat nová řešení?
Domluvíte se s programátory?

Rozšiřujeme náš realizační tým, do kterého hledáme kolegu nebo kolegyni analytika / analytičku. V rámci této pozice se můžete podílet na vývoji nových systémů od jejich počátků až po testování.
Jsme firma, která realizuje velké i menší ICT projekty pro státní správu a komerční sféru. Nabízíme práci v zázemí pružné firmy se stabilním týmem, zajímavou historií a významnými referencemi.

Náplň práce

  • Komunikace se zákazníkem
  • Sběr požadavků od uživatelů
  • Analýza a návrh řešení
  • Tvorba zadání pro programátorský tým
  • Ověření výstupů programátorského týmu (testování)

Požadujeme

  • VŠ vzdělání
  • praktická znalost a užití jazyka ArchiMate (certifikát výhodou)
  • analytické a koncepční myšlení
  • zkušenosti s analýzou, návrhem a testováním systémů
  • schopnost pochopit požadavky zákazníka
  • schopnost domluvit se s programátory
  • proaktivní přístup
  • schopnost rychlé orientace v nových problematikách a možnostech řešení
  • prezentační a argumentační schopnosti
  • týmového ducha
  • znalost anglického jazyka výhodou
  • výhodou je certifikát z oblasti řízení projektů, minimálně IPMA/C nebo PRINCE2/Practitioner nebo obdobný ekvivalent

Nabízíme

  • zajímavou a kreativní práci v sehraném týmu IT specialistů
  • pozici s vysokou mírou samostatnosti a zodpovědnosti
  • možnost se rozvíjet

Místo pracoviště Praha

Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
Nástup: Ihned
Kontakt: Rašková Jana
Tel.: +420 222 268 738

Strukturované CV prosím zasílejte přes formulář.

Odběr nových inzerátů od T SOFT
Jakmile bude mít společnost T SOFT nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!