T MACHINERY

T MACHINERY

T MACHINERY A.S. Baťovka 1285, Ratíškovice

Brusič ka na kulato

T MACHINERY

Ratíškovice, Hodonín, Jihomoravský kraj

V textu inzerátu

Markéta Kotásková

Plný úvazek

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 3

Brusič/ka na kulato

Specifikace

Pracovní úvazek Plný úvazek
Směnnost Dvousměnný provoz
Min. vzdělání Vyučen
Nástup Ihned
Průměrná mzda v TM na tuto poziciod 200 Kč/hod.

Náplň práce

  • jedná se o strojní broušení – bruska na kulato, obsluha a seřizování, kusová výroba

Požadujeme

  • vyučení nebo praxi v oboru
  • ovládání a seřizování konvenčních brusek
  • znalost technických výkresů a práci s měřidly
  • manuální zručnost

Pokud Vás naše nabídka zajímá a máte zájem u nás pracovat, zašlete svůj strukturovaný životopis s kontaktními údaji, nebo se dále informujte na telefonu

+420 518 391 560 +420 725 862 968

Odběr nových inzerátů od T MACHINERY
Jakmile bude mít společnost T MACHINERY nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!