Strojírny Prostějov

Strojírny Prostějov, a.s. Kojetínská 3700/5, Prostějov

SVÁŘEČ

Prostějov, Olomoucký kraj

V textu inzerátu

Strojírny Prostějov, a.s.

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 3

SVÁŘEČ

Náplň práce

  • ruční svařování ocelových konstrukcí, strojírenských dílů a celků v ochranné atmosféře CO2
  • jednosměnný provoz

Požadavky

  • vyučení v technickém oboru
  • platný svářečský certifikát pro metodu 135 dle EN ISO 9606-1
  • praxe ve svařování ultrazvukem nebo rentgenem kontrolovaných svarů
  • orientace ve strojírenské výkresové dokumentaci
  • ochota ke zvyšování svářečské kvalifikace: od koutových svarů konstrukčních ocelí po ultrazvukem kontrolované svary tlakových nádob z vysocepevných ocelí
Očekáváme
  • snahu učit se novým postupům a technologiím
  • aktivní přístup k řešení problémů
  • loajalitu
  • schopnost týmové spolupráce

Pro tuto pozici nabízíme náborový příspěvek 24 000,- Kč a pohyblivou složku mzdy závislou na výkonu

Odběr nových inzerátů od Strojírny Prostějov
Jakmile bude mít společnost Strojírny Prostějov nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!