Strojírny Prostějov

Strojírny Prostějov, a.s. Kojetínská 3700/5, Prostějov

Obraběč kovů SOUSTRUŽNÍK

Prostějov, Olomoucký kraj

Strojírenství a automobilový průmysl

V textu inzerátu

Strojírny Prostějov, a.s.

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 3

Obraběč kovů - SOUSTRUŽNÍK

Náplň práce

  • obsluha konvenčních soustruhů
  • soustruh hrotový – SN40, SU50,POREBA 90
  • soustružení jednoduchých i složitých součástí (hřídel, otvor)
  • výroba úkosů, osazení, kuželů,závitů metrických i „G“ a „R“
  • dodržování výrobní přesnosti IT 8,9

Požadavky

  • vyučení v technickém oboru
  • praxe v oboru výhodou
  • jednosměnný provoz

Očekáváme

  • manuální zručnost
  • spolehlivost
  • aktivní přístup k práci s vlastní iniciativou
  • schopnost týmové spolupráce

Odběr nových inzerátů od Strojírny Prostějov
Jakmile bude mít společnost Strojírny Prostějov nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!