Strojírny Prostějov

Strojírny Prostějov, a.s. Kojetínská 3700/5, Prostějov

LAKÝRNÍK

Prostějov, Olomoucký kraj

V textu inzerátu

Strojírny Prostějov, a.s.

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 4

LAKÝRNÍK

Náplň práce

  • čištění a odmašťování ploch před nátěrem, včetně tmelení
  • stříkání ručními vzduchovými pistolemi a vysokotlakým zařízením
  • míchání, ředění a tužení barev dle technologických postupů
  • dvousměnný provoz

Požadavky

  • praxe v oboru 1 rok
  • odborné znalosti odmašťování, tmelení, lakování,
  • ovládání jeřábu ze země
  • oprávnění na VZV výhodou
  • samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost

Očekáváme

  • snahu učit se novým postupům a technologiím
  • aktivní přístup k řešení problémů
  • loajalitu
  • schopnost týmové spolupráce

Pro tuto pozici nabízíme náborový příspěvek 24 000,- Kč a pohyblivou složku mzdy závislou na výkonu

Odběr nových inzerátů od Strojírny Prostějov
Jakmile bude mít společnost Strojírny Prostějov nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!