Schill Dental Clinic

Schill Dental Clinic s. r. o. Karloveské rameno 8, Bratislava

Dentálna hygienička

Bratislava, Bratislava, Bratislavský kraj

V textu inzerátu

Schill Dental Clinic s. r. o.

HPP

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 7

Bratislava

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, čiastočný úväzok

Termín nástupu

Dohodou

Ponúkaný plat (brutto) plus odmeny

1 800 EUR/mesiac/plný úväzok

+ výkonnostné odmeny

+ odmeny za lojalitu

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zostavovanie plánu prevencie a liečby, ako aj plánu udržania zdravia (spolu so zubným lekárom ) a jeho vysvetlenie pacientovi
  • Vedenie manažmentu pacientov podľa stavu rizika ochorení ďasien a parodontu
  • Vyšetrovanie pacientov extra a intraorálne podľa zmien na mäkkých a tvrdých zubných tkanivách
  • Individuálne poradenstvo podľa stavu ústnej hygieny, stupňa zápalu parodontu
  • Motivácia a inštruktáž čistenia zubov pomôckami
  • Odstraňovanie zubného kameňa, povlakov a zafarbenia
  • Vykonávanie bielenia zubov protokolom Pure Whitening
  • Odoberanie vzoriek Microident +
  • Nastavenie podpory liečby tvrdých zubných tkanív a parodontu vhodnými doplnkami v ústnej hygiene
  • Poradenstvo pacientom v oblasti výživy a zdravého životného štýlu
  • Práca so špičkovým vybavením.

Zamestnanecké výhody a benefity

  • Stabilná práca v modernej stomatologickej klinike, kde sa kladie dôraz na up to date liečebné postupy
  • Stabilný základný plat a mesačné odmeny podľa individuálnych výsledkov
  • Finančná odmena pri pracovných jubileách
  • Podpora vzdelávania
  • Zavedený recall systém
  • Práca na samostatnom kresle s plným vybavením
  • Práca v príjemných a moderne vybavených priestoroch/ambulanci
  • Zázemie profesionálnej kliniky s recepciou, servisom starostlivosti o ambulanciu a jej vybavenia
  • Vkusné a pohodlné pracovné oblečenie, príspevok na obuv
  • Zľavy na služby poskytované klinikou
  • Zaujímavé eventy a teambuildingy
  • Príspevok na MultiSport kartu
  • Príjemný a profesionálny kolektív

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

  • nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
  • vysokoškolské I. stupňa
  • vysokoškolské II. stupňa
  • Vzdelanie v odbore Dentálna hygiena

Jazykové znalosti

  • Anglický jazyk – Stredne pokročilý (B2) je výhodou, nie však povinnosťou

Pozícia je vhodná pre absolventa

  • Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

  • Možnosť práce aj pre absolventa prax viac ako 1 rok výhodou
  • Záujem o kontinuálny odborný rast
  • Proklientský prístup
  • Schopnosť priateľskej a profesionálnej komunikácie s kolegami a pacientami

Máte záujem o túto pozíciu?

Odběr nových inzerátů od Schill Dental Clinic
Jakmile bude mít společnost Schill Dental Clinic nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!