STEBAL

STEBAL

STEBAL holding a.s. Horská 302, Dubí

Obchodní zástupce

STEBAL

Dubí, Teplice, Ústecký kraj

Obchod a marketing

V textu inzerátu

Jana Kůsová

+420 601 348 292

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 3

Do našich řad přijmeme obchodního zástupce

Náplň práce

  • vývoj strategického plánu pro rozvoj obchodní činnosti společnosti v oblasti kamionové dopravy a přepravy zboží ve svěřené lokalitě
  • odpovědnost za plánování obchodních aktivit a jejich provedení
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí a vyjednávání s potenciálními klienty
  • získávání nových kontraktů a projektů pro společnost
  • zpracovávání cenových nabídek do tendru

Požadujeme

  • SŠ či VŠ vzdělání ekonomického či technického zaměření výhodou
  • Komunikativní znalost anglického či německého jazyka podmínkou
  • Řidičský průkaz skupina B
  • Reprezentativní vystupování
  • Znalost práce na PC
  • Samostatnost v rozhodování, asertivnost, flexibilita
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Kreativita, zodpovědnost a proklienský přístup

Co můžeme nabídnout

  • 5 dní sick days
  • Flexibilní pracovní doba
  • Služební vozidlo
  • Služební telefon
  • Služební notebook
  • Zvýhodněná cena PHM
  • Kafetérie na pracovišti
  • Moderní prostředí
  • Přátelský kolektiv
  • Firemní akce
  • Jazykové kurzy angličtiny

Odběr nových inzerátů od STEBAL
Jakmile bude mít společnost STEBAL nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!