STEBAL

STEBAL

STEBAL holding a.s. Horská 302, Dubí

Mzdová účetní

STEBAL

Dubí, Teplice, Ústecký kraj

Ekonomika, administrativa, personalistika

V textu inzerátu

Jana Kůsová

+420 601 348 292

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 4

Do našich řad přijmeme mzdovou účtní

Náplň práce

  • zpracovávání docházky všech zaměstnanců (přepočet odpracovaných hodin, výpočet přesčasů, příplatků aj.)
  • přihlášky a odhlášky na zdravotní pojišťovny a OSSZ
  • tvorba pracovních smluv, výpovědí, hmotné odpovědnosti, náplně práce, zpracovávání ELDP, výstupních listu a zdravotních prohlídek vč. Kontroly
  • jejich platnosti a aktualizace dokumentů dle novelizací zákonů
  • součinnost s exekutory a insolvenčními správci vč. právních poraden firmy
  • evidence exekucí + insolvencí, výpočet výše exekučních srážek
  • deponace srážek a kontrola termínu dle účinnosti
  • přípravné práce při kontrolách OIP, ZP, OSSZ, OAM, ÚP
  • zpracovávání nemocenských, ošetřovného + součinnost s OSSZ
  • zpracovávání oznámení povinného podílu ZTP ÚP
  • zpracovávání statistických výkazů (Práce 2-04)
  • příprava podkladů pro daňová přiznání
  • příprava podkladů pro roční zúčtování daní
  • prvotní příprava podkladů pro mzdy

Načítání…

Požadujeme

  • minimálně 2 roky praxe na pozici mzdové účetní
  • SŠ či VŠ vzdělání, ekonomického oboru výhodou
  • znalost účetních předpisů dle českých standardů a základy daňové problematiky
  • znalost zákoníku práce a souvisejících předpisů podmínkou
  • uživatelská znalost práce MS Office (Excel, Word)
  • znalost účetního PERM3 výhodou
  • pečlivost, samostatnost, spolehlivost, ochotu učit se

Co můžeme nabídnout

  • 5 dní sick days
  • Flexibilní pracovní doba
  • Služební telefon
  • Služební notebook
  • Zvýhodněná cena PHM
  • Kafetérie na pracovišti
  • Moderní prostředí
  • Přátelský kolektiv
  • Firemní akce
  • Jazykové kurzy angličtiny

Odběr nových inzerátů od STEBAL
Jakmile bude mít společnost STEBAL nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!