SSLUH

SSLUH

Sociální služby Uherské hradiště, p.o. Štěpnická 1139, Uherské Hradiště

VŠEOBECNÁ SESTRA (Domov pro seniory Buchlovice)

SSLUH

Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Zdravotnictví a farmacie

V textu inzerátu

Martina Martináková

Doba určitá

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 4

Od 1.8.2024 nebo dle dohody na dobu určitou 1 rok - s možností prodloužení.
Náplň práce

Plánování a poskytování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu, plnění indikací lékaře, vedení dokumentace.

Typ úvazku

1,0 úvazek; 37,5 hodin týdně, nepřetržitý provoz s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou, dovolená 5 týdnů, 2 dny Sick Days

Platová třída

10. platová třída, tarif 28 340 Kč – 41 780 Kč, + zvl. příplatek neuropsychická zátěž 2 700 Kč + zvl. příplatek vícesměnný provoz 1 100 Kč

Místo výkonu práce

Domov pro seniory Buchlovice, U Domova 470, Buchlovice 687 08

Požadavky

odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb., bezúhonnost a zdravotní způsobilost.

Kontakt

Bc. Ludmila Hájková, vedoucí sestra, tel.: 572 435 523, 603 340 272, ludmila.hajkova@ssluh

Poznámka k pozici

V případě zájmu zašlete motivační dopis a životopis.

Odběr nových inzerátů od SSLUH
Jakmile bude mít společnost SSLUH nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!