SSLUH

SSLUH

Sociální služby Uherské hradiště, p.o. Štěpnická 1139, Uherské Hradiště

VŠEOBECNÁ SESTRA (Domov pro osoby se zdravotním postižením Kunovice Na Bělince)

SSLUH

Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Zdravotnictví a farmacie

V textu inzerátu

Martina Martináková

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 2

VŠEOBECNÁ SESTRA (Domov pro osoby se zdravotním postižením Kunovice - Na Bělince)

Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení, nástup možný dle dohody.
Náplň práce

plánování a poskytování ošetřovatelské péče formou ošetřovatelského procesu, plnění indikací lékaře, vedení dokumentace.

Typ úvazku

1,0 úvazek; 37,5 hodin týdně, nepřetržitý provoz s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou, dovolená 5 týdnů, 2 dny Sick Days

Platová třída

10. platová třída, tarif 28 340 Kč – 41 780 Kč + zvl. příplatek neuropsychická zátěž 2 700 Kč + zvl. příplatek vícesměnný provoz 1 100 Kč

Místo výkonu práce

Domov pro osoby se zdravotním postižením Kunovice - Na Bělince, Na Bělince 1492, Kunovice

Požadavky

Odborná způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb.

Znalost práce na PC, profesní vystupování, spolehlivost, samostatné rozhodování, pozitivní přístup k osobám se zdravotním postižením, bezúhonnost a zdravotní způsobilost.

Kontakt

Mgr. Lenka Pelikánová, tel. 607 519 356

Poznámka k pozici

Profesní životopis, kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání zašlete přes online formulář..

Uchazeči, kteří budou splňovat požadavky pro tuto pracovní pozici budou pozváni k výběrovému řízení, které se bude konat v DZP Kunovice - Na Bělince.

Odběr nových inzerátů od SSLUH
Jakmile bude mít společnost SSLUH nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!