SSLUH

SSLUH

Sociální služby Uherské hradiště, p.o. Štěpnická 1139, Uherské Hradiště

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK PRACOVNICE (Domov pro osoby se zdravotním postižením Velehrad Buchlovská)

SSLUH

Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Zdravotnictví a farmacie

V textu inzerátu

Martina Martináková

Nabídka platí 8 dní od 26. července

Zobrazení: 6

SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK / PRACOVNICE (Domov pro osoby se zdravotním postižením Velehrad - Buchlovská)

Od 1.8.2024 nebo dle dohody, zástup za rodičovskou dovolenou.
Náplň práce

Sociálně-právní poradenství, analytická a metodická činnost v sociální péči, provádění cíleného soc. šetření u osob v nepříznivé sociální situaci a posuzování jejich individuálních potřeb, zabezpečení základní sociální agendy, jednání s úřady a jinými organizacemi, tvorba a aktualizaci vnitřních předpisů.

Typ úvazku

40 hod./týdně, 25 dnů řádné dovolená, 2 Sick Days.

Platová třída

10. platová třída, tarif 27 430 Kč - 40 110 Kč

Místo výkonu práce

Domov pro osoby se zdravotním postižením Velehrad - Buchlovská, Buchlovská 301, 687 06 Velehrad.

Požadavky

Vyšší odborné vzdělání nebo vysokoškolské vzdělání v oborech zaměřených na sociální práci a sociální pedagogiku, sociální pedagogiku, sociální a humanitární práci, sociální práci, sociálně právní činnost, charitní a sociální činnost apod. dle zákona o sociálních službách č. 108/2006 Sb.

Řidičský průkaz skupina B – aktivní řidič.

Kontakt

Mgr. Michaela Ungerová, tel.: +420 572 433 071, michaela.ungerova@ssluh

Poznámka k pozici

V případě zájmu zašlete profesní životopis a kopii nejvyššího dosaženého vzdělání.

Odběr nových inzerátů od SSLUH
Jakmile bude mít společnost SSLUH nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!