SSLUH

SSLUH

Sociální služby Uherské hradiště, p.o. Štěpnická 1139, Uherské Hradiště

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (Domov pro seniory Uherské Hradiště) 0,5 úvazek

SSLUH

Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Sociální služby

V textu inzerátu

Martina Martináková

Doba určitá

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 2

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (Domov pro seniory Uherské Hradiště) - 0,5 úvazek

nástup možný dle dohody, doba určitá 1 rok s možností prodloužení.
Náplň práce

poskytování přímé obslužné péče o osoby, podpora jejich soběstačnosti, nácvik jednoduchých denních činností a poskytování pomoci při osobní hygieně a oblékání osob, manipulace s přístroji, pomůckami a prádlem a udržování čistoty a hygieny u osob.

Typ úvazku

20 hodin/týdně, 5 týdnů řádná dovolená, 2 Sick Days.

Platová třída

4. platová třída, tarif 12 430 Kč + zvl. příplatek 1 350 Kč + další zákonné příplatky.

Místo výkonu práce

Domov pro seniory Uherské Hradiště, Štěpnická 1139, 686 06 Uherské Hradiště

Požadavky

základní vzdělání nebo střední vzdělání s výučním listem.

Kontakt

Mgr. Lenka Šupková, 572 414 532, 602 423 820

Poznámka k pozici

v případě zájmu zašlete životopis přes online formulář a kopii nejvyššího dosaženého vzdělání.

Odběr nových inzerátů od SSLUH
Jakmile bude mít společnost SSLUH nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!