SSLUH

SSLUH

Sociální služby Uherské hradiště, p.o. Štěpnická 1139, Uherské Hradiště

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (Domov pro seniory Buchlovice)

SSLUH

Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Sociální služby

V textu inzerátu

Martina Martináková

Doba určitá

Nabídka platí 9 dní od 25. července

Zobrazení: 3

Pracovní poměr, nástup dle dohody na dobu určitou 1 rok - s možností prodloužení
Náplň práce

Poskytování přímé obslužné péče o osoby, podpora jejich soběstačnosti, nácvik jednoduchých denních činností a
poskytování pomoci při osobní hygieně a oblékání osob, manipulace s přístroji, pomůckami a prádlem a udržování čistoty a hygieny u osob.

Typ úvazku

40 hodin týdně, 5 týdnů dovolené + 2 dny Sick Days, nerovnoměrně rozvržená pracovní doba

Platová třída

4. platová třída 24 860,- + zákonné příplatky (neuropsychická zátěž 2.700,- a další)

Místo výkonu práce

Domov pro seniory Buchlovice, U Domova 470, Buchlovice 687 08

Požadavky

střední vzdělání s výučním listem nebo střední vzdělání, bezúhonnost a zdravotní způsobilost

Kontakt
Poznámka k pozici

Zašlete
profesní životopis, kopii nejvyššího dosaženého vzdělání a motivační dopis

Kontakt
Bc. Martina Martináková
tel.: 572 435 521, 734 525 480

Absolvování kursu pro pracovníky v sociálních službách výhodou, není podmínka. Uchazeči, kteří budou splňovat požadavky pro tuto pracovní pozici, budou pozváni k výběrovému řízení.

Odběr nových inzerátů od SSLUH
Jakmile bude mít společnost SSLUH nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!