SSLUH

SSLUH

Sociální služby Uherské hradiště, p.o. Štěpnická 1139, Uherské Hradiště

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (Domov pro osoby se zdravotním postižením Kunovice, Cihlářská) 2 volná místa

SSLUH

Uherské Hradiště, Zlínský kraj

Zdravotnictví a farmacie

V textu inzerátu

Martina Martináková

Nabídka platí 7 dní od 27. července

Zobrazení: 5

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH (Domov pro osoby se zdravotním postižením Kunovice, Cihlářská) - 2 volná místa

1 volné místo - nástup možný ihned - zástup za dlouhodobou pracovní neschopnost, 1 volné místo - nástup od dle dohody, na dobu 1 roku s možností prodloužení.
Náplň práce

poskytování přímé obslužné péče o osoby, podpora jejich soběstačnosti, nácvik jednoduchých denních činností a poskytování pomoci při osobní hygieně a oblékání osob, manipulace s přístroji, pomůckami a prádlem a udržování čistoty a hygieny u osob. Podpora při vytváření, prohlubování a upevňování základních hygienických a pracovních návyků při péči o klienty

Typ úvazku

40 hodin týdně, 25 dnů řádná dovolená

Platová třída

5. platová třída, tarif 25 760 Kč, zvl. příplatek neuropsychická zátěž 2 700,- Kč + další zákonné příplatky

Místo výkonu práce

Domov pro osoby se zdravotním postižením Kunovice, Cihlářská 526, 686 04 Kunovice

Požadavky

střední vzdělání s výučním listem nebo střední vzdělání, morální bezúhonnost a zdravotní způsobilost, Kurz pracovníka v sociálních službách je výhodou

Kontakt

Mgr. Lucie Čechová,, tel. 608 664 837

Poznámka k pozici

profesní životopis zašlete co nejdříve

Odběr nových inzerátů od SSLUH
Jakmile bude mít společnost SSLUH nové pracovní nabídky, budeme Vás informovat!